2016.08.14 16:35

Kroatijos tenisininkas triumfavo Meksikoje vykstančiame turnyre

BNS2016.08.14 16:35

Meksikoje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio „Abierto Mexicano Mifel“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybas laimėjo trečioji raketė kroatas Ivo Karlovičius, finale 7:6 (7:5), 6:2 nugalėjęs favoritu laikytą ispaną Feliciano Lopezą.

Tai buvo antrasis šiemet bei aštuntas per visą karjerą Kroatijos tenisininko laimėtas ATP serijos turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu 37-erių metų I. Karlovičiui, kuris per 16 paskutiniųjų mačo kortuose iškovojo 14 pergalių, atiteko 250 ATP reitingo taškų bei 128 200 JAV dolerių čekis.

34-erių F. Lopezas tenkinosi 150 ATP klasifikacijos taškų ir 67 515 dolerių piniginiu prizu.

Ispanijos tenisininkas, kuris varžovui per devynias tarpusavio akistatas pralaimi 3-6, šiame sezone laimėjo vieną ATP serijos turnyrą Šveicarijoje.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo indai Puravas Raja poroje su Diviju Sharanu, finale 7:6 (7:4), 7:6 (7:3) privertę pasiduoti Jonathaną Erlichą iš Izraelio bei anglą Keną Skupskį.

„Abierto Mexicano Mifel“ vyrų teniso turnyro Meksikoje prizų fondą sudarė 721 tūkst. dolerių.