Sportas

2021.07.21 17:10

Koronavirusas jaukia olimpiečių planus: keturi atletai dėl COVID-19 negalės dalyvauti Tokijo žaidynėse

LRT.lt, ELTA2021.07.21 17:10

Koronavirusas jaukia ir sportininkų planus Tokijo žaidynėse – pranešama, kad jau keturi atletai negalės pasirodyti žaidynėse, nes jiems patvirtinta COVID-19 infekcija.

Dėl koronaviruso iš žaidynių buvo priversta pasitraukti Čilės tekvondo kovotoja Fernanda Aguirre, Nyderlandų riedlenčių sporto atstovė Candy Jacobs ir Čekų stalo tenisininkas Pavelas Širučekas.

Čilės olimpinis komitetas oficialiai patvirtino žinią dėl tekvondo kovotojos.

C. Jacobs naujienas patvirtino savo „Instagram“ paskyroje, o P. Širučeko naujienas taip pat patvirtino ir Čekijos olimpinis komitetas.

P. Širučekas, kaip teigiama Čekijos olimpinio komiteto puslapyje, yra jau trečiasis atletas iš šios šalies komandos, kuriam yra patvirtinas koronavirusas.

Didžiosios Britanijos šaulė Amber Hill taip pat yra priversta trauktis iš žaidynių dėl koronaviruso infekcijos. Kaip teigiama šios šalies olimpinio komiteto puslapyje, atletei infekcija buvo patvirtina prieš išvykstant į Tokiją.

Tokijo olimpinių žaidynių organizatoriai užfiksavo aštuonis naujus koronaviruso atvejus, nurodoma trečiadienį paskelbtoje kasdienėje ataskaitoje.

Tarp infekuotųjų – vienas sportininkas, kuris negyvena olimpiniame kaimelyje, teigė organizatoriai.

Taip bendras su žaidynėmis siejamų teigiamų testų skaičius nuo liepos 1 dienos išaugo iki 75.

Antradienį Čekijos olimpinė komanda paskelbė, kad infekcija buvo nustatyta dviem jos nariams – tinklininkui Ondrejui Perušičiui ir paplūdimio tinklinio komandos treneriui Simonui Nauschui.

Apie naujas infekcijas skelbiama likus vos dviem dienoms iki žaidynių pradžios.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Robertas Tvorogalas
LRT IŠ TOKIJO 11