2021.07.21 14:47

Pirmoji olimpinių žaidynių staigmena – švedės sutriuškino pasaulio futbolo čempiones

LRT.lt2021.07.21 14:47

Oficialiai olimpinės žaidynės prasidės liepos 23-iąją, tačiau Japonijoje jau startavo moterų futbolo varžybos. Netikėtumą pateikė Švedijos futbolininkės, kurios jau pirmose rungtynėse sutriuškino turnyro favorites.

JAV moterų rinktinė, kuri 2019-aisiais laimėjo pasaulio pirmenybes, švedėms pralaimėjo rezultatu 0:3.

25-ąją ir 54-ąją minutėmis pasižymėjo Stina Blackstenius, o 72-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo Lina Hurtig.

Švedės iš viso atliko 16 smūgių, o į vartų plotą pataikė 9 kartus. Amerikietės į vartų stačiakampį smūgiavo 6 kartus, tačiau nė vienas smūgis tikslo nepasiekė.

JAV rinktinėje žaidė tokios žvaigždės kaip Megan Rapinoe ir Alex Morgan.

Anksčiau sužaistose rungtynėse Didžiosios Britanijos moterų rinktinė rezultatu 2:0 nugalėjo čilietes, o brazilės 5:0 sutriuškino Kiniją.