Sportas

2016.08.14 11:53

Po JAV pareigūnų nušauto bėglio į Milvokio gatvės išėjo minia protestuotojų

15min.lt 2016.08.14 11:53

Nuo incidento, kurio metu Milvokio policijos pareigūnai nušovė bėglį, praėjus vos kelioms valandoms, į miesto gatves įžengė teisėtvarkos sergėtojų elgesiu nepatenkinti protestuotojai, skelbia CNN.

Šeštadienį Milvokio policijos pareigūnai sustabdė įtariamą automobilį, kuriame sėdėjo du žmonės. Išlipę iš automobilio jie pradėjo bėgti. Kaip nurodo miesto policijos atstovai, per bėglių persekiojimą vienas įtariamasis buvo nušautas. Teigiama, kad jis su savimi turėjo vogtą ginklą.

Nuo šio incidento praėjus vos kelioms valandos į miesto gatves išėjo policijos pareigūnų veiksmais nepatenkinti protestuotojai. Jie apmėtė policijos pareigūnų automobilius įvairiais daiktais.

Kaip rašo CNN, protestuotojai padegė kelis pastatus, tarp kurių buvo degalinė, grožio salonas, banko filialas. Mažiausiai vienas pareigūnas nukentėjo. Jis išvežtas į ligoninę.

Pastaruoju metu JAV kyla didelė nepasitenkinimo banga: gyventojai piktinasi policijos pareigūnų elgesiu, mat šie, pasak protestuotojų, šaudo į nekaltus žmones ir naudoja per daug smurto.