2016.08.14 00:22

S. Krupeckaitė keirino rungtyje – dvylikta

LRT.lt2016.08.14 00:22

Šeštadienį keirino rungties paguodos rungtynių finale iš trečios pozicijos startavusi 33-ejų Simona Krupeckaitė važiavime liko šešta, o galutinėje rungties įskaitoje – 12-a.

Paguodos rungtynių finale nugalėjo ir 7-ą vietą bendroje įskaitoje užėmė Honkongo atstovė Lee Wai Sze, kuri pusfinalyje krito ir nebaigė distancijos. Antra paguodos rungtynių finale liko pietų korėjietė Lee Hyejin, kuri nuo lyderės atsiliko 0.057 sekundės. Trečia važiavime – netoli nuo pagrindinio rungties finalo likusi Nyderlandų atstovė Laurine Van Riessen (+0.141 sek.). S. Krupeckaitė nuo paguodos rungtynių finale nugalėjusios Honkongo atstovės atsiliko 0.464 sek.

Paguodos finalo įskaita (prie pavardės rašoma sportininkės vieta bendroje įskaitoje):

Pagrindiniame rungties finale nugalėjo ir olimpine čempione tapo kita Nyderlandų atstovė Elis Ligtlee. Sidabrą iškovojo vos 0.033 sekundės jai pralaimėjusi britė Rebecca James, o bronza atiteko australei Annai Meares (+0.038 sek.).

Rungties finalo rezultatai:

2010 metų pasaulio ir 2012 metų Europos čempionė S. Krupeckaitė rungties pusfinalyje liko penkta.

Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės – jau ketvirtosios, kuriose startuoja S. Krupeckaitė.

2012 metų Londono olimpinėse žaidynėse lietuvė keirino rungtyje užėmė 7-ą vietą.

Keirino rungtyje sportininkai starto vietas išsidalina burtu keliu. Dviratininkai pirma seka paskui elektrinį dviratį nekeisdami savo startinių vietų ir tik paskutinius 600–700 trasos metrų lenktyniauja tarpusavyje.