Sportas

2021.07.18 10:00

PAR vyrų regbio-7 rinktinė izoliuota viešbutyje dėl personalo infekcijos atvejo

ELTA2021.07.18 10:00

Japonijos pietvakariuose esančio Kagošimos miesto valdžia izoliavo viešbutyje PAR vyrų regbio-7 rinktinės narius, kai vienam iš komandos personalo darbuotojų buvo nustatyta koronavirusinė infekcija. Tai sekmadienį pranešė televizijos kanalas NHK.

Gautomis žiniomis, dėl to nutrauktos PAR regbininkų treniruotės. Šiuo metu tikrinami galimi sportininkų kontaktai su infekuotuoju.

Iki šiol koronavirusas buvo diagnozuotas kelių šalių sportininkams ir komandų nariams, atvykusiems į Japoniją. Jis nustatytas atletams iš Izraelio, Ugandos ir Serbijos, taip pat Nigerijos ir Rusijos rinktinių pagalbinio personalo darbuotojams.

Tokijo vasaros olimpinės žaidynės turėjo būti surengtos 2020 metų liepos 24-rugpjūčio 9 dienomis. Dėl koronaviruso pandemijos varžybos buvo atidėtos metams. Dabar jos vyks liepos 23-rugpjūčio 8 dienomis. Organizatoriai nusprendė rengti žaidynes be aistruolių iš užsienio, vietos žiūrovai taip pat nebus įleidžiami į olimpinius renginius šešiose Japonijos prefektūrose, įskaitant Tokiją.

Artėjant žaidynių pradžiai, epidemiologinė situacija Tokijuje tebėra įtempta – Japonijos sostinėje per parą nustatoma daugiau kaip tūkstantis naujų Covid-19 atvejų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt