Sportas

2016.08.11 20:19

Boksininkas E. Stanionis nepateko į ketvirtfinalį

LRT.lt2016.08.11 20:19

Ketvirtadienį į olimpinį Rio ringą antrą kartą kopė Lietuvos boksininkas Eimantas Stanionis. Aštuntfinalyje Europos čempionas susitiko su uzbeku Šachramu Gijasovu.

E. Stanionis 0:3 (28:29, 27:30, 27:30) nusileido priešininkui ir nepateko į ketvirtfinalį. Po kovos pasigirdo daug kritikos teisėjams.

Olimpinėse žaidynėse debiutuojantys boksininkai pirmame rate iškovojo įtikinamas pergales. E. Stanionis vieningu teisėjų sprendimu 3:0 įveikė kiną Liu Wei, o Š. Gijasovas tokiu pat rezultatu pranoko ispaną Youbą Sissokho Ndiaye.

21 metų E. Stanionis ir dvejais metais vyresnis bei trimis centimetrais aukštesnis 176 cm ūgio Š. Gijasovas susitiko pirmą kartą.

„Eimantas nusiteikęs labai kovingai ir pilnai pasirengęs antrai kovai. Po debiutinės kovos olimpiadoje jis gerai pailsėjo, atgavo jėgas ir kupinas ryžto vėl grįžti į ringą. Varžovas irgi dar jaunas, bet labai perspektyvus – gerai jaučia varžovą, daug juda po ringą ir yra ištvermingas. Galbūt silpnoji uzbeko pusė tai, kad nėra ideali gynyba, dažnai palieka rankas nuleistas ir tai reiks išnaudoti kontratakose“, – prieš kovą kalbėjo treneris Vidas Bružas.

E. Stanionis kelialapį iškovojo laimėjęs olimpinį Europos zonos atrankos turnyrą, jo varžovas Š. Gijasovas nugalėjo Azijos zonos atrankos turnyre.

Kitas Lietuvos boksininkas – Londono olimpinių žaidynių bronzos nugalėtojas Evaldas Petrauskas – pralaimėjo pirmąją kovą Rio de Žaneiro olimpiadoje ir į kitą etapą nepateko. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.