Naujienų srautas

Sportas2016.08.11 15:59

M. Grigonis nesijaudina dėl neatidarytos olimpinės taškų sąskaitos

Dar neatsidaręs olimpinis debiutantas. Marius Grigonis pasirodė aikštėje abejose Lietuvos rinktinės rungtynėse Rio, tačiau 22-ejų snaiperiui dar nepavyko pelnyti pirmųjų taškų. Tiesa, Tenerifės „Iberostar“ atstovas ramus – metimai dar sukris, o su svarbiausiomis užduotimis jis jaučiasi susitvarkęs.

„Visada galima geriau. Dar reikia atsidaryti. Bet ką liepia treneris, manau, gynyboje atlieku solidų darbą. Bandau vykdyti užduotis. Yra kam taškus rinkti“, – apie savo debiutą olimpinėse žaidynėse kalbėjo Lietuvos rinktinės naujokas.

Pasiruošimo žaidynėms cikle Marius džiugino taikliais drąsiais tolimais šūviais.

Bet 40-asis Lietuvos rinktinės numeris per 8 rungtynių su Brazilija minutes nė karto nemetė į krepšį. Tiesa, nors ir spėjo susiginčyti su Jonu Mačiuliu, aikštę paliko su solidžiu +/ – rodikliu – jam būnant aikštėje, lietuviai pelnė 7 taškais daugiau nei varžovai.

Komandai nekenkė netaiklūs Mariaus šūviai mače su Nigerija. Įstrigo du bandymai iš trijų taškų zonos, kai 22-ejų gynėjas metė visiškai laisvas. Tačiau krepšys taip ir liko užrištas – Nigerijos tinklelio neskrodė nė vienas iš penkių metimų.

Bet Marius Grigonis nepanikuoja.

„Vieną dieną pataikai, kitą ne. Reikia būti stabilesniam. Taip jau nutinka. Ir sezono metu pasitaiko tokių atkarpų: vienose rungtynėse visai nieko nepataikai, o kitose – penki iš penkių“, – kalbėjo M.Grigonis, kuris dar jaučia skilusio piršto traumos padarinius.

Jis juos tikisi jausti dar kokius 1–2 mėnesius, kadangi po bet kokio kontakto kitą dieną vėl kankina skausmas.

Skausmas dar praeis, o kartu su Mariumi lauksime pirmosios jo tritaškių salvės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi