Naujienų srautas

Sportas2016.08.11 09:22

Nusivylęs E. Petrauskas: tiek stengiausi, tiek darbo įdėta – žiauriai apmaudu

Paulius Cubera, 15min.lt 2016.08.11 09:22

Londono olimpinis prizininkas Evaldas Petrauskas pralaimėjo jau pirmąją Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bokso turnyro kovą prieš indą Manojų Kumarą. Po kovos tiesiai į dopingo tikrinimo kambarį išvestas lietuvis buvo labai nusivylęs, tačiau spėjo pasidalinti savo mintimis.

„Nežinau, kodėl nepasisekė. Dariau viską, ką galėjau, ką mokėjau. Puoliau, viską dariau. Nežinau, kodėl pralošiau – teisėjų sprendimas toks.

Tiek stengiausi, tiek laiko sportui įdėta. Traumų neišsigydžiau. Tiek ruošiausi, o viskas per pirmą kovą nuėjo – žiauriai apmaudu“, – nusivylęs kalbėjo boksininkas.

Antrose olimpinėse žaidynėse iš eilės E.Petrauskas kovą baigė švilpiant visai arenai, kuri reiškė nepasitenkinimą teisėjų sprendimu dėl dvikovos laimėtojo. E. Petrauskas įžvelgė teisėjų klaidų, tačiau jų nekaltino.

„Negaliu aš taip sakyti, kad teisėjai pavedė. Tiesiog nusprendė, kad jis yra pranašesnis. Kodėl taip nusprendė – reikia jų klausti. Aš tiesiog boksavausi. Nebuvo labai stiprių smūgių, nesudrebino manęs. Daugiau, matyt, smūgių sumušė, teisėjai įžvelgė geresnį jo darbą.

Aš visada jaučiuosi pranašesnis – su visais galiu boksuotis kaip lygus su lygiu. Juk ir dabar matėte – lygi kova buvo. Tiesiog turėjo porą sykių skaičiuoti nokdauną – kai buvo kitoks teisėjavimas, būtų buvę nokdaunai. Dabar teisėjavimas keičiasi, turi sodinti „konkrečiai ant subinės“, kad būtų nokdaunas“, – teigė E. Petrauskas.

Lietuvio varžovas iš Indijos nenustebino – jis jau yra susidūręs su tokio stiliaus varžovais.

Rio de Žaneiro žaidynėse liko vienintelis Lietuvos boksininkas – svorio kategorijos iki 69 kg atstovas Eimantas Stanionis. Į savo antrą kovą jis stos ketvirtadienį nuo 19 val. Lietuvos laiku.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi