Sportas

2016.08.09 18:04

Ištraukti 2016 metų LFF taurės turnyro ketvirtfinalio burtai

BNS 2016.08.09 18:04

2016 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ketvirtfinalyje pirmą kartą įvyks Marijampolės klubų akistata ir susitiks dar du kaimynai, o taurės nugalėtojas svečiuosis Radviliškyje. Tai paaiškėjo antradienį ištraukus penktojo varžybų etapo burtus.

Pasak pranešimo, taurės ketvirtfinalių dvikovas nulėmė garsaus futbolininko bei trenerio Valdo Ivanausko ir Telšių savivaldybės administracijos direktoriaus Saulius Urbono rankos.

Burtai į vieną porą suvedė dvi Marijampolės ekipas – apskrities pirmenybėse žaidžiantį „Švyturį“ bei reprezentacinę miesto komandą „Sūduvą“.

Dvejose porose susidurs Pirmos ir „SMSCredit.lt A lygos“ komandos: tarpusavyje žais Vakarų Lietuvos atstovai Telšių „Džiugas“ bei Klaipėdos „Atlantas ir Kauno apskrities kaimynai Kėdainių „Nevėžis“ ir Kauno „Stumbras“.

II lygoje žaidžiantis ŠŠPC „Radviliškis“ namuose priims prestižiškiausią varžovą – šalies čempioną ir taurės laimėtoją Vilniaus „Žalgirį“. Poros nugalėtojas paaiškės per vienerias rungtynes. Ketvirtfinalio rungtynės numatytos rugpjūčio 20–21 dienomis, o pusfinaliai ir finalas – rugsėjį.

Ketvirtfinalio poros:

Marijampolės „Švyturys“ (III lyga, MAFF) – Marijampolės „Sūduva“ (A lyga)

Telšių „Džiugas“ (I lyga) – Klaipėdos „Atlantas“ (A lyga)

Kėdainių „Nevėžis“ (I lyga) – Kauno „Stumbras“ (A lyga)

ŠŠPC „Radviliškis“ (II lyga, Vakarų zona) – Vilniaus „Žalgiris“ (A lyga)