2021.07.14 07:23

Dambrausko ir Arlauskio atstovaujami klubai įveikė pirmąjį Čempionų lygos etapą

LRT.lt2021.07.14 07:23

UEFA čempionų lygoje sėkmingai pirmąjį etapą įveikė lietuvių atstovaujami klubai užsienyje.

Valdo Dambrausko treniruojama Razgrado „Ludogorets“ dar kartą minimaliu skirtumu 1:0 (0:0) nugalėjo Soligorsko „Šachtior“ ir žengė tolyn.

Vienintelį ir pergalingą rungtynių įvartį įmušė Kirilas Despodovas.

Kitame etape „Ludogorets“ susigrums su NŠ „Mura“ iš Slovėnijos.

Pergale nesidžiaugė, tačiau į kitą etapą žengė Giedriaus Arlauskio atstovaujama Klužo CFR komanda.

Rumunijos ekipa išvykoje 1:2 (0:0) nusileido Bania Lukos „Borac“, tačiau tolyn prasibrovė dėl pirmose rungtynėse iškovotos pergalės rezultatu 3:1.

„Borac“ antrajame kėlinyje įmušė du įvarčius ir išlygino serijos rezultatą (3:3). Visgi pratęsimo pabaigoje Klužo ekipa pasiuntė įvartį į varžovų vartus ir išvengė kovos 11 metrų baudinių serijoje.

G. Arlauskis vartus gynė visas 120 minučių.

CFR klubo tolesniame etape laukia akistata su „Lincoln Red Imps“ iš Gibraltaro.