Naujienų srautas

Sportas2016.08.09 15:07

R. Grumbinas: ji – finale, užėmė 7 vietą ir jai – dar tik 19-a

Ankstų antradienio rytą Lietuvos laiku pasaulio čempionė plaukikė Rūta Meilutytė 100 m plaukime krūtine finale užėmė 7-ą vietą. LRT sporto žurnalistas Ramūnas Grumbinas sako, kad 7-a vieta – ne tokia, prie kokių R. Meilutytė yra mus pripratinusi, bet į situaciją reikia žiūrėti optimistiškai, nes sporte viskas kinta labai greitai.

„Aišku – rezultatas nėra toks, kokio tikėjosi visa Lietuva ir kokio tikėjosi pati Rūta – ji tai pripažino po finišo, bet vis tiek į tai reikėtų žiūrėti optimistiškai, nes sportas yra toks dalykas – šiandien tu čempionas, o rytoj gali juo nebūti. Šitame fone Rūtos pergalė Londono olimpinėse žaidynėse nušvinta šviesiausiomis spalvomis“, – sako R. Grumbinas.

Pasak jo, Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse jau matėme ne vieną kritusį favoritą, neišėjusį į kitą etapą, pavyzdžiui, tenisininkas Novakas Džokovičius – pirmoji pasaulio raketė pralaimėjo pirmame rate.

„Taip, 7-a vieta – ne tokia, prie kokių Rūta mus yra įpratinusi, bet tai yra finalas, ir ji pati pasidžiaugė, kad pateko į jį. Taip pat ji atskleidė, kad rugsėjį pati galvojo, kad gali visai nestartuoti olimpinėse žaidynėse (prisimename incidentą, kai ji nukrito nuo dviračio ir susilaužė ranką). Taigi, ji – finale, ji užėmė 7-ą vietą, jai dar tik 19-a“, – vardija sporto žurnalistas.

Visą pokalbį žiūrėkite įraše. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi