Sportas

2021.07.13 22:26

Anglų laukia nauji nemalonumai – UEFA pradėjo tyrimą dėl sirgalių elgesio finale

LRT.lt2021.07.13 22:26

Anglijos futbolo federacija jau buvo nubausta už nepriimtiną sirgalių elgesį per „Euro 2020“ turnyro pusfinalį su Danija, o po finalo pradėjo naują tyrimą, praneša BBC.

Sekmadienį Londono „Wembly“ stadione vykusiame finale Italijos rinktinės iškovojo čempionų titulus, kai įveikė anglus po baudinių serijos.

Dar finalo metu socialiniuose tinkluose ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip į stadioną veržiasi būrys sirgalių, kurie neturėjo bilietų. Jie apsaugos darbuotojus ir apsauginiu barjerus įveikia tiesiog jėga.

Anglijos futbolo asociacijos (FA) vykdantysis direktorius Markas Bullinghamas atsiprašė už sirgalių elgesį ir teigė, kad apsaugos darbuotojai „nėra matę tokio elgesio“.

Be nesugebėjimo užtikrinti saugumo, UEFA pradėjo tyrimą pagal dar tris pažeidimus: neramumai per nacionalinius himnus, įsiveržimas į aikštę, objektų į aikštę mėtymas ir fejerverkų naudojimas.

FA jau buvo nubaustas 30 tūkst. eurų bauda už tai, kad pusfinalyje su Danija anglų sirgaliai lazeriu švitino į veidą vartininkui Kasperui Schmeicheliui, be to buvo nušvilptas danų nacionalinis himnas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt