Naujienų srautas

Sportas2016.08.08 14:56

Lietuvos vyrų porinė keturvietė nepateko į 2000 m rungties finalą

LRT.lt 2016.08.08 14:56

Pirmadienį Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse dėl vietos 2000 m irklavimo rungties A finale varžėsi Lietuvai atstovaujanti vyrų porinė keturvietė. Ji plaukime užėmė trečiąją vietą ir į pagrindinį rungties finalą nepateko – dėl medalių įgula nebekovos.

Didžiąją plaukimo dalį lietuviai atsiliko nuo rungties lyderių, tačiau sėkmingas spurtas leido sumažinti atsilikimą ir užimti trečiąją vietą.

Iki antrosios vietos ir kelialapio į finalą lietuviams pritrūko 2.68 sekundės.

Plaukime nugalėjo Vokietijos komanda, kuri distanciją įveikė per 5:51.43 min. Antrąją vietą užėmė Didžiosios Britanijos sportininkai (5:53.10 min.). Šios dvi komandos tęs kovą dėl medalių.

Nuo lietuvių 0.35 sekundės atsiliko šveicarai.

Keturvietės įgulą sudarė Aurimas Adomavičius, Dominykas Jančionis, Martynas Džiaugys, Dovydas Nemeravičius.

Lietuviai dar plauks rungties B finale, kuriame kovojama dėl 7–10 vietų bendroje įskaitoje.

Šeštadienį Lietuvos sportininkai 2000 metrų nuotolį įveikė per 5:58.70 min. ir liko penkti. Dėl to jie dėl vietos finale jie turėjo varžytis pirmadienį.

Kiek vėliau pirmadienį savo rungties ketvirtfinalyje startuos Lina Šaltytė ir paguodos plaukime dalyvausiantis Armandas Kelmelis.

Savo rungčių pusfinaliuose pirmadienį dalyvaus moterų ir vyrų porinių dviviečių įgulos – Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė bei Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi