Sportas

2016.08.08 09:10

Sostinės gyventojai kviečiami sportuojant palaikyti šalies boksininkus RIO 2016

LRT.lt2016.08.08 09:10

Lietuvos bokso federacija kviečia Vilniaus gyventojus bei miesto svečius į išskirtinę ir visiems atvirą bokso treniruotę, skirtą palaikyti Lietuvos bokso atstovus Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Renginys vyks trečiadienį nuo 19.00 val. Vingio parke, pievoje priešais estradą.

„Sportuodami drauge palaikykime mūsų boksininkus Eimantą Stanionį ir Evaldą Petrauską, kurie šiais metais atstovaus Lietuvai RIO 016. Taip pat norime ir visuomenei viešomis treniruotėmis parodyti, kad boksas yra ne tik smūgiavimas, tačiau ir puikus kompleksinis žmogaus fizinių gebėjimų lavinimo būdas, apimantis ištvermę, jėgą, greitumą, koordinacinio aparato vikrumą ir daugelį kitų teigiamų savybių“, – pasakoja Lietuvos bokso federacijos prezidentas Darius Šaluga.

Lietuvos bokso federacija jau daugiau nei metus skatina ir remia viešas bokso treniruočių iniciatyvas, kad boksas taptų prieinamas plačiajai visuomenei. Šiuo metu viešos bokso treniruotės yra organizuojamos ne tik Vilniuje, tačiau ir Kaune, Palangoje, informuojama pranešime spaudai.

„Norime suteikti galimybę kiekvienam norinčiam prisiliesti prie šios, didžiulę ir gražią istoriją turinčios olimpinės sporto šakos, kurią dar 1923 metais į Lietuvą atvežė Steponas Darius, kuris pats buvo šio sporto entuziastas ir organizavo pirmą bokso čempionatą Lietuvoje. Lietuvos bokso federacija iki šių dienų šios tradicijos nėra nutraukusi, išskyrus 1944 metus, kuomet dėl Antrojo pasaulinio karo čempionatas neįvyko“, – priduria D. Šaluga.

Jau šį trečiadienį įsitikinti, kad boksas yra tikrai verta dėmesio sporto šaka, bus galima visiems Vingio parke vyksiančioje viešoje bokso treniruotėje.  Visų lauks kvalifikuoti „City Boxing and Fitness Club“ treneriai Aleksandras Baranovas Vitalijus Vasiljevas  ir  Lietuvos olimpinės rinktinės narys Tadas Tamašauskas, kurie dalinsis savo ilgamete sportine patirtimi.

Visą rugpjūčio mėnesį atviros bokso treniruotės vyks Vingio parke kiekvieną savaitės trečiadienį nuo 19.00 val. iki 20.30 val. su „City Boxing and Fitness Club“ treneriais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt