Sportas

2021.07.11 21:24

„Hegelmann Litauen“ namuose sutriuškino „Bangos“ futbolininkus

LRT.lt2021.07.11 21:24

Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komanda nerealizavo dviejų 11 m. baudinių, bet pasiekė triuškinamą pergalę 4:1 (1:0) prieš Gargždų „Bangos“ ekipą, rašo alyga.lt.

Rungtynėse aukštesne pavara startavo kauniečiai, kuriems užteko vos keturių minučių, kad išsiveržtų į priekį. Levanas Mačarašvilis pakėlė kampinį link artimojo virpsto, o Nauris Petkevičius galva nukreipė kamuolį į erdvę priešais vartus – čia vietoje ir laiku atsidūręs Yukiyoshi Karashima, kuris nesunkiai pelnė įvartį.

Praleistas įvartis sutrikdė svečius iš Žemaitijos. „Hegelmann Litauen“ buvo aktyvesni kuriant progas ir 20 minutę padvigubino persvarą. Svečiams nepavyko neutralizuoti pavojaus baudos aikštelėje ir aplink, o po Viliaus Armanavičiaus perdavimo Gavi Thompsonas įspūdingu smūgiu į viršutinį dešinį kampą pelnė pirmąjį savo įvartį šiame sezone.

38 minutę „Bangos“ futbolininkai turėjo vieną retesnių galimybių pabandyti įmušti įvartį, kai arbitras paskyrė baudos smūgį apie 22 metrus nuo varžovų vartų. Prie kamuolio stojęs Simonas Urbys buvo netoli tikslo – jo smūgį į viršutinį vartų kampą atrėmė Ignas Plūkas.

Iš karto po pertraukos „Hegelmann Litauen“ futbolininkai sudavė dar vieną niuksą neapdairiai žaidusiems svečiams. 47 minutę po L. Mačarašvilio perdavimo baudos aikštelėje Kyle‘as Spence‘as atsikratė varžovo priežiūros ir stipriu smūgiu į dešinį kampą pelnė jau trečiąjį komandos įvartį.

Nors švieslentėje degė triuškinamas rezultatas, Davido Afonso auklėtiniai nenuleido rankų ir bandė surasti galimybių atakuojant. 67 minutę ledai buvo pralaužti, kai I. Plūkas padarė klaidą bandydamas blokuoti varžovų perdavimą, o šalia tykojęs „Bangos“ naujokas R. Matosas tuo pasinaudojo ir kaipmat surado kamuoliui vietą vartų tinkle.

„Hegelmann Litauen“ vėliau turėjo net dvi galimybes įmušti nuo vienuolikos metrų žymos. 69 minutę „Bangos“ žaidėjas Edvinas Bračkus buvo nubaustas raudona kortele už paskutinės vilties pražangą, o teisėjo paskirto pirmojo baudinio N. Petkevičius nerealizavo – puikiai sužaidė vartininkas I. Driomovas. Bandydamas neutralizuoti pavojų prasižengė Deividas Padaigis ir buvo paskirtas antrasis baudinys. Čia svečių vartininkas ir vėl buvo pranašesnis už N. Petkevičių.

75 minutę N. Petkevičius ištaisė savo klaidas prieš tai buvusiuose epizoduose. Po Luko Čerkausko perdavimo, rezultatyviausias lygos žaidėjas pranoko gynėją ir iš arti pelnė įvartį.

Susitikimas baigėsi Andriaus Skerlos treniruojamos komandos pergale. „Hegelmann Litauen“ (28 tšk.) tai leido toliau sutvirtinti penktąją vietą, o „Banga“ (17 tšk.) žengia aštunti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt