Sportas

2016.08.07 18:02

A. Milaknis grįžta į Kauno „Žalgirį“

ELTA 2016.08.07 18:02

Lietuvos krepšinio čempionėje Kauno „Žalgirio“ komandoje į Ispaniją išvykstantį Martyną Pocių keičia į Kauno klubą sugrįžtantis Artūras Milaknis, skelbiama „Žalgirio“ interneto svetainėje.

Į Kauną sugrįžęs A. Milaknis pasirašė naują trejų metų sutartį.

A. Milaknis sulaukė ir kelių kitų komandų susidomėjimo, bet 30-metis gynėjas panoro grįžti į „Žalgirį“. 2014-2015 metų sezone A. Milaknis Eurolygoje pelnydavo vidutiniškai po 10 taškų, pataikydamas 46,2 proc. tritaškių metimų.

Praėjusį sezoną gynėjas rungtyniavo Kazanės „Uniks“ (Rusija) gretose. Europos taurės turnyre A. Milaknis pelnydavo po 6,9 taško ir tritaškius metė 37 proc. taiklumu.

„Savo karjeroje norėjau išbandyti ir legionieriaus duonos. Praėjęs sezonas nebuvo blogas, bet galėjo būti ir geresnis, tačiau dabar labai džiaugiuosi, kad grįžtu į „Žalgirį“. Esu laimingas, kad komandos vadovai priėmė mane atgal ir laukiu artėjančio sezono „Žalgirio“ arenoje“, – sakė A. Milaknis.

Tuo pačiu metu „Žalgiris“ atsisveikina su M. Pociumi. 30-metis žaidėjas kitą sezoną rungtyniaus Mursijos UCAM (Ispanija) komandoje.

„Dėkojame Martynui už jo darbą ir atsidavimą „Žalgiriui“. Šią vasarą sustiprinus gynėjų liniją, nesinorėjo, kad tokio lygio žaidėjas negautų pakankamai žaidimo laiko. Pavyko išspręsti šią situaciją ir tikimės, kad Martynas dar kartą atskleis savo sugebėjimus naujoje komandoje. Linkime jam kuo didžiausios sėkmės“, – sakė „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Jis taip pat patvirtino, kad komandoje toliau rungtyniaus australas puolėjas Brockas Motumas. Šiuo metu su Australijos rinktine Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse dalyvaujantis 25-erių krepšininkas nusprendė dar metams likti „Žalgiryje“.