Sportas

2021.07.11 13:30

Finalą pasitinkantis Italijos strategas išskiria svarbią detalę: turime būti ramūs

LRT.lt2021.07.11 13:30

Italijos futbolo rinktinė sekmadienio vakarą pasitiks svarbiausią iššūkį šiame Europos futbolo čempionate – finale jų lauks Anglijos futbolininkai.

Šeštadienio spaudos konferenciją Italijos rinktinės vairininkas Roberto Mancini pradėjo ramiai: „Nesu įsitempęs, galiu būti labiau įsitempęs sekmadienio vakarą.“

Vertindamas, kas bus svarbiausia finaliniame susitikime, Italijos rinktinės strategas išskyrė psichologinius dalykus.

„Turime būti ramūs. Žinome, kokios tai bus sunkios rungtynės, bet turime koncentruotis į savo žaidimą ir viską išpildyti maksimaliai. Tai bus paskutinės mūsų rungtynės – turime mėgautis savo žaidimu visas 90 minučių“, – kalbėjo R. Mancini.

R. Mancini taip pat neslėpė – anglai turi puikią komandą su daug pavojingų žaidėjų, tad darbas gynyboje bus labai svarbus.

„Anglija turi gerą komandą, turi daug gerų žaidėjų kylančių nuo suoliuko. Bet tai, kad mes atėjome taip toli, taip pat parodo, kad esame gera komanda. Sterlingas yra tas žaidėjas, kuris yra labai greitas ir labai pavojingas. Privalome gerai gintis, bet be Sterlingo pavojų kelia ir Harry Kane`as, ir visi kiti žaidėjai“, – aiškino R. Mancini.

Vienas iš žurnalistų pastebėjo, kad 1968 m. Italija būtent liepos 10 d. triumfavo Europos čempionate ir žaidė panašiomis aprangomis, tad paklausė, ar tai gali padėti italams.

„Gal, nes turime vienodas aprangas. Tikiuosi, kad ši data Italijai antrą kartą galės tapti ypatinga“, – šypsojosi R. Mancini.

„Wembley“ stadione vyksiantis finalas sutrauks visus Anglijos rinktinės sirgalius, o italų stadione galės būti iki tūkstančio.

„Tikiuosi girdėsime savo sirgalius, kai baigsis rungtynes. Jų metu turime galvoti apie dalykus aikštėje, o ne apie tai, ar girdėsime sirgalius“, – apie tai, ar galės italai girdėti savo aistruolius kalbėjo R. Mancini.

Spaudos konferencijoje kalbėjęs Italijos rinktinės kapitonas Giorgio Chiellini išskyrė ir Anglijos žaidėjų amžių.

„Kane`as ir Sterlingas nėra tokie jauni, jie nėra jauni viščiukai. Fodenas, Saka ir Sancho – tai jau kitas reikalas“, – teigė G. Chiellini.

Kapitonas taip pat negailėjo gerų žodžių visai Anglijos rinktinei: „Anglijos suoliukas galėjo patekti į finalą, nes jie turi fantastiškus žaidėjus.“

Europos futbolo čempionato finalas prasidės sekmadienį, 22 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt