Sportas

2021.07.10 20:31

Bonucci teigia, kad italai nebijo žaisti „Wembley“ stadione, Stone`as tikino, kad abi komandos nusipelnė būti finale

LRT.lt2021.07.10 20:31

Italijos futbolo rinktinė sekmadienio „Wembley“ stadione Europos futbolo čempionato finale susitiks su pirmą kartą istorijoje į šio čempionato finalą patekusia Anglijos rinktine.

Iki 1000 Italijos sirgalių galės palaikyti savo šalies rinktinę Londono stadione.

Tačiau šis tūkstantis tikriausiai ištirps daugiatūkstantinėje Anglijos rinktinės aistruolių jūroje. Kaip rašoma UEFA.com, „Wembley“ stadione rungtynes galės stebėti daugiau nei 60 tūkst. futbolo aistruolių – bus galima užpildyti 75 proc. visų stadiono vietų.

Tad galinga palaikymo armija turėtų pridėti jėgų anglams, bet Italijos rinktinės gynėjas Leonardo Bonucci teigia, kaip jį cituoja BBC, kad italai tikrai nebijo susikauti su anglais jų namų arenoje.

„Nors rungtynes daugiausiai stebės Anglijos sirgaliai, tai mums suteiks papildomos motyvacijos. Jie turi labai stiprius puolėjus, mums reikės jiems skirti labai daug dėmesio, kaip ir visai komandai. Mes žinome, kokių sunkumų jie mums gali pridaryti, ir turėsime būti atsargūs dėl jų greičio“, – kalbėjo BBC cituojamas L. Bonucci.

Anglijos rinktinės gynėjas Johnas Stones`as džiaugėsi proga žaisti finale.

„Tai yra didelis dalykas, o ypač tai, kad žaidžiame „Wembley“ stadione yra tikrai ypatinga. Nuo pat turnyro pradžios žaidėme tam, kad laimėtume, dabar nukeliavome taip toli. Čempionato metu augome, nenorime užsidėti per daug spaudimo ant savo pečių. Visos mūsų patirtys čia mus ir atvedė“, – kalbėjo J. Stones`as.

Gynėjas taip pat teigė manąs, kad abi komandos tikrai nusipelnė būti finale.

„Per paskutinį dešimtmetį Italijos rinktinės visada buvo puikiai organizuotos, gerai gynėsi. Žiūrėjome daug jų rungtynių, jie turi daug nuostabių žaidėjų. Dėl to jie ir yra finale. Abi komandos nusipelnė čia būti ir tikiuosi, kad mums pavyks laimėti sekmadienį“, – teigė Anglijos rinktinės gynėjas.

Italijos ir Anglijos futbolo rinktinės susitiks jau sekmadienį, o nuo 22 val. rungtynių eigą galėsite sekti ir LRT.lt portale.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt