2021.07.10 10:08

„Copa America“ pirmenybėse trečiąją vietą iškovojo Kolumbijos futbolininkai

LRT.lt2021.07.10 10:08

Pietų Amerikos futbolo čempionato mažajame finale triumfavo Kolumbijos rinktinė, kuri 3:2 įveikė Peru futbolininkus.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito pirmojo kėlinio pabaigoje – 45-ą minutę įvartį Kolumbijai „į rūbinę“ pasiuntė Yoshimaras Yotunas.

Išlyginti rezultatą kolumbiečiai netruko ir 49-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Juanas Cuadrado.

Kolumbijos rinktinė į priekį išsiveržė jau 66-ą minutę – tą kartą tiksliai smūgiavo Luisas Diazas.

Pasiduoti neketinę Peru futbolininkai vėl išlygino rezultatą, kai 82-ą minutę įvartį pelnė Gianluca Lapadula.

Lemiamas įvartis krito paskutinę rungtynių minutę – 90+4 min. įvartį pelnė ir dublį surinko L. Diazas ir padovanojo Kolumbijai pergalę.

Kolumbija 3-ią vietą šiose pirmenybėse iškovoja jau 5-ą kartą.

Didysis „Copa America“ finalas bus žaidžiamas sekmadienį, o jame susitiks Argentinos ir Brazilijos rinktinės.