Sportas

2016.08.06 20:02

R. Berankiui olimpiada baigėsi

LRT.lt, ELTA, lrytas.lt2016.08.06 20:02

Pirmasis Lietuvos tenisininkas, patekęs į olimpines žaidynes, Ričardas Berankis savo pasirodymą baigė labai greitai. Šiek tiek po 17 val. Lietuvos laiku 26 metų lietuvis susitiko su 27-erių australu Johnu Millmanu ir nepraėjus nė valandai jam pralaimėjo rezultatu 0:6, 0:6. Lietuvis pateko į olimpinių žaidynių istoriją kaip pirmasis tenisininkas, nelaimėjęs nė vieno „geimo“. 

ATP reitinge lietuvis – 71-as, o jo varžovas – 75-tas. R. Berankiui su J. Millmanu jau teko kartu žaisti jaunių lygoje prieš 9-erius metus. Tąkart lietuvis australui taip pat pralaimėjo. 

Lietuvis šiame mače neatliko nei vieno neatremiamo padavimo (australas – 5) ir padarė šešias dvigubas klaidas (J. Millmanas – 0).

„Negaliu patikėti, kad taip greitai pasibaigė mano olimpinės žaidynės, – iš karto po mačo sunkiai žodžius rinko R. Berankis. – Negaliu atsakyti, kas atsitiko, nes nedaug turėjęs tokių mačų. Mintys visai kitur, net nežinau, ką sakyti.“

Antrajame rate J. Millmanas žais arba su 26-erių metų japonu Kei Nishikori (6 vieta ATP reitinge), arba su 28-erių metų ispanu Albertu Ramosu Vinolasu (33).

Olimpinių žaidynių vienetų varžybose dalyvauja 64 tenisininkai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.