Sportas

2016.08.05 17:31

Dviratininką I. Konovalovą Rio stabdo peties trauma

Paulius Cubera, 15min.lt2016.08.05 17:31

Šeštadienio rytą (Lietuvos laiku 15:30 val.) Lietuvos dviratininkai bus vieni pirmųjų olimpiečių, pradėsiančių ir maždaug po 7 valandų užbaigsiančių pasirodymą Rio. Ramūnas Navardauskas ir Ignatas Konovalovas varžysis itin jiems neparankioje Rio de Žaneiro trasoje. Negana to, I. Konovalovą stabdo trauma. 

„Prieš savaitę griuvau, susitrenkiau petį gana smarkiai, šiek tiek pažeisti peties raiščiai – negalvojau, kad taip bus. Net ir dabar stovėdamas norėčiau pasilaikyti petį, ant dviračio tai trukdo – negaliu kilstelti vairo. Įkalnės čia tokios, kad net ir keturias rankas turint būtų sunku. Startuoti tikrai galėsiu, bet finišui gali sutrukdyti“, – kalbėjo I. Konovalovas.

Vis dėlto dviratininkas olimpiniame kaimelyje buvo geros nuotaikos, kalbėdamas juokavo ir žadėjo kovoti.

„Man tai pirmas kartas Pietų Amerikoje – smagu čia apsilankyti, nes aš labai mėgstu keliauti, pamatyti kitas kultūras. Čia, aišku, viskas kiek dirbtinai, niekas į „snukį“ nesiūlo, sakėm, sekmadienį eisim „prasinešti“ per tuos kvartalėlius, gal grįšime į lėktuvą. Olimpiada yra olimpiada, ta dvasia jaučiasi, smagu man čia“, – juokaudamas kalbėjo dviratininkas.

Paklaustas apie olimpinio kaimelio sporto žvaigždes I. Konovalovas nenustojo juokauti: „Štai, Navardauskas yra, Valančiūnas vaikšto. Prasilenkiame, Džokovičius gyvena prie mūsų, Nadalį mačiau, Berankį. Prasilenki su jais ir tiek, į glėbį nepuolu fotografuotis.“

I. Konovalovui – tai jau trečiosios olimpinės žaidynės. 2004 m. Atėnuose 18-metis lietuvis buvo jauniausiais visų žaidynių dviratininkas. Tada jis dar varžėsi treko varžybose, o 2008 m. į Pekiną vyko jau kaip plento dviratininkas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt