2021.07.07 07:09

Argentinos rinktinė tik po baudinių serijos žengė į „Copa America“ finalą

LRT.lt2021.07.07 07:09

Argentinos futbolo rinktinė tik po baudinių serijos (1:1) sugebėjo palaužti Kolumbijos futbolininkus ir pateko į Pietų Amerikos futbolo čempionato finalą.

Finale argentiniečiai susitiks su Brazilijos futbolininkais.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse į Kolumbijos rinktinės vartus krito dar 7-ą rungtynių minutę – kamuolį po Lionelio Messi rezultatyvaus perdavimo pasiuntė Lautaro Martinezas.

Argentinos rinktinė pirmavo ilgą laiką, tačiau kolumbiečiai rado atsakomąjį smūgį – 61-ą minutę iš arti pasižymėjo Luisas Diazas.

Baudinių seriją sėkmingais bandymais pradėjo abi ekipos, tačiau tuomet du Kolumbijos rinktinės smūgius sėkmingai atrėmė Argentinos vartininkas Emiliano Martinezas ir argentiniečiai galėjo švęsti pergalę.

Finalas „Maracana“ stadione įvyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

Argentiniečiai į „Copa America“ finalą sugrįžta po penkerių metų pertraukos, brazilai šiame finale gins čempionų titulą.