Sportas

2021.07.05 15:50

Tragedija Latvijos ledo rituliui: mirė jaunas ledo ritulininkas

atnaujinta 21.50
LRT.lt2021.07.05 15:50

Mirė 24-ių metų Latvijos rinktinės ledo ritulininkas Matissas Kivleniekas, praneša Latvijos ledo ritulio federacija, šią žinią patvirtino ir „The Athletic“ žurnalistas Aaronas Portzline`as.

Pirmadienio vakarą ESPN, remdamiesi skrodimo rezultatais, paskelbė papildomą informaciją. Teigiama, kad M. Kivleniekas mirė po fejerverko smūgio į krūtinę, o ne dėl kritimo.

Kiek anksčiau pirmadienį „Columbus Blue Jackets“ komandos pranešime buvo skelbiama, kad ledo ritulininkas mirė „tragiško incidento metu“ ir patyrė galvos traumą krisdamas. Medikai buvo iškart iškviesti, tačiau jie sportininko neišgelbėjo.

ESPN remdamiesi policijos informacija pranešė, kad ledo ritulininkas mirė po incidento su fejerverkais. Pranešama, kad netinkamai suveikė fejerverkas, dėl to grupė žmonių bandė staigiai bėgti iš vandens kubilo, o būtent tuomet M. Kivleniekas paslydo, susitrenkė galvą į asfaltą.

ESPN praneša, kad ledo ritulininkas buvo išgabentas į ligoninę ir ten buvo patvirtinta jo mirtis.

Ledo ritulininkas žaidė ir JAV ledo ritulio lygoje NHL „Columbus Blue Jackets“ komandoje.

Latvis pasirodė gegužės mėnesį vykusiame pasaulio ledo ritulio čempionate, kuris vyko Latvijoje, jame sužaidė ketverias rungtynes.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt