Sportas

2021.07.05 14:48

Slovėnijos žiniasklaidoje – liaupsės Dončičiui ir ironiška padėka „Mavericks“ klubui

LRT.lt2021.07.05 14:48

Slovėnijos krepšinio rinktinė pirmą kartą istorijoje pateko į olimpines žaidynes, o tai šalies žiniasklaidoje sukėlė tikrą euforiją.

Lukos Dončičiaus vedami slovėnai atrankos turnyro finale 96:85 palaužė Lietuvos krepšinio rinktinę, kuriai tai bus pirmas kartas be olimpinių žaidynių.

„Lietuvių gynybai L. Dončičius buvo neišsprendžiamas galvosūkis nuo pirmos iki paskutinės minutės“, – apie sekmadienio finalą rašė rtvslo.si tinklalapis.

Toje pačioje publikacijoje teigiama, kad iš esmės L. Dončičius rungtynėse su Lietuva darė ką norėjo ir niekas negalėjo jo sustabdyti.

„Jis baigdavo atakas prasiveržimais, rinko daugybę taškų su pražangomis, o kai reikėdavo – parodydavo išskirtinį aikštės matymą skirstant kamuolius komandos draugams. Ir nebuvo svarbu, kuris Lietuvos krepšininkas jį dengė, ar prieš L. Dončičių buvo dvigubinama ar trigubinama gynyba, jis rasdavo išeitį“ – rašė rtvslo.si.

Tuo tarpu siol.net žurnalistas Jaka Lopatičius savo straipsnyje kiek ironiškai nuopelnus už istorinį Slovėnijos rinktinės pasiekimą priskyrė Dalaso „Mavericks“ klubui.

„Reikia padėkoti „Mavericks“ ekipai, kuri NBA atkrintamąsias baigė jau pirmame etape ir taip atvėrė duris L. Dončičiui atvykti į olimpinę atranką“, – rašė slovėnų žurnalistas.

Beje, po laimėto finalo Kaune, „Mavericks“ savininkas Markas Cubanas buvo vienas iš pirmųjų, kuris sveikino slovėnus su tokiu pasiekimu.

„Sveikinimai L. Dončičiu, Zoranui Dragičiui, Lukai Rupnikui, Mike`ui Tobey ir visai Slovėnijos rinktinei. Kokia puiki pergalė“, – socialiniuose tinkluose sveikinimosi žinute dalinosi „Mavericks“ savininkas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt