Sportas

2021.07.04 22:15

Taško rinktinėje nededantis Kalnietis: esame visi kalti

LRT.lt2021.07.04 22:15

„Labai apmaudu, bet jie buvo geresnė komanda“, – taip po pralaimėto Kaune vykusio olimpinio atrankos finalo teko konstatuoti Lietuvos rinktinės veteranui Mantui Kalniečiui.

Lietuviai buvo laikomi favoritais, tačiau Lukos Dončičiaus vedama Slovėnija 96:85 įveikė mūsiškius ir pirmą kartą istorijoje pateko į olimpines žaidynes.

Lietuviams tai bus irgi pirmas kartas po Nepriklausomybės atgavimo, kuomet vasaros žaidynėse nematysime šalies krepšininkų.

„Labai skaudu kalbėti po tokių rungtynių, vis dar daug emocijų. Turime pripažinti, kad Slovėnija žaidė geriau ir protingiau. Praleidome beveik 100 taškų, mūsų bėda buvo gynyboje.

Labai didžiulis nusivylimas. Tačiau pralaimėjome visi – žaidėjai, treneriai, visi, kas buvo su komanda iki pat autobuso vairuotojo.

Žmonės mumis tikėjo, mes esame nusivylę, liūdni ir pikti, bet neisime žudytis. Nežinau ką daugiau pasakyti, dėkoju visiems už palaikymą, bet realybė tokia“, – spaudos konferencijos metu kalbėjo M. Kalnietis.

Rinktinės gynėjas sulaukė klausimo ir apie savo tolimesnę karjerą vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.

„Kol kas nėra minčių baigti, esu laimingas, kad galiu padėti komandai ir dabar sprendimo dar nepriimsiu. Dėl pralaimėjimo esame visi kalti“, – teigė 34-erių M. Kalnietis, kuris šią vasarą sugrįžo rungtyniauti į Kauno „Žalgirį“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt