Naujienų srautas

Sportas2016.08.02 14:44

Į Rio de Žaneirą atvyko keturių sporto šakų atstovai

ELTA 2016.08.02 14:44

Ankstų pirmadienio rytą į Rio de Žaneirą atvyko Lietuvos olimpinės rinktinės nariai tenisininkas Ričardas Berankis, gimnastas Robertas Tvorogalas, plaukikai Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis bei dviratininkai Ramūnas Navardauskas ir Ignatas Konovalovas.

R. Berankis, R. Tvorogalas ir gimnasto treneris Jevgenijus Izmodenovas olimpiniame kaimelyje įsikūrė pirmieji. Paklausti, ar kelionėje nepavargo, sportininkai sutartinai purtė galvas ir šypsojosi.

„Šiek tiek pamiegosiu, sulaukęs trenerio – pasitreniruosiu, o prieš miegą gerai užkąsiu“, – pirmos dienos planais Rio de Žaneire dalijosi tenisininkas.

Trumpai apžiūrėjęs kaimelį, R. Berankis nuėjo ilsėtis. Paklaustas, ar žino apie gydytojų rekomendacijas atvykus nemiegoti ir stengtis pragyventi dieną Brazilijos laiku, daug keliaujantis tenisininkas atsakė: „Man nieko, aš pripratęs“.

Su gera nuotaika į kaimelį atvyko plaukikai R. Meilutytė ir G. Titenis su treneriais Jon Ruddu ir Žilvinu Ovsiuku. Su plaukikais iš Tenerifės atskirdo ir olimpinės rinktinės vyriausiasis gydytojas Dalius Barkauskas. Nors kelionė truko apie 10 valandų, plaukikai atvyko puikiai nusiteikę.

„Skrydis buvo labai geras, lėktuve gavome geras vietas, todėl nepavargome“, – pasakojo Londono olimpinių žaidynių čempionė R. Meilutytė.

Jai pritarė ir kartu atvykęs G. Titenis: „Skridome patogiai, todėl lėktuve užmigau, ir atsibudau, kai atskridome“.

Įsikūrę kambariuose plaukikai nuskubėjo į valgyklą. Su treneriais sutarė po pietų treniruotis baseine.

Tik atvykę iš Valensijos treniruotis nutarė ir dviratininkai. Kaimelyje įsikūrę I. Konovalovas ir R. Navardauskas pasistiprino valgykloje ir kiek pailsėję sės ant dviračių. Su dviratininkais atvyko treneris Artūras Kasputis ir kineziterapeutas Alainas Lapendry.

„Reikia po kelionės prasijudinti, – sakė I. Konovalovas, kurio pirmadienį laukia ir susitikimas su olimpinės rinktinės gydytojais. – Maždaug prieš savaitę griuvau, todėl petys nedraugauja su raktikauliu. Dabar jaučiuosi geriau, tikiuosi viskas bus gerai“.

18.40 val. Rio de Žaneiro laiku (00.40 val. Lietuvos laiku) į Rio de Žaneirą atvyks Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi