Sportas

2016.08.02 14:44

Šuoliui į galutinį rinktinės dvyliktuką V. Kariniauską įkvėpė J. Kazlausko žodžiai

15min.lt 2016.08.02 14:44

„Labai geras jausmas. Džiaugiuosi, kad esu reikalingas komandai ir tikiuosi jai padėti. Tikiuosi, kad pasiseks“, – išgirdęs Jono Kazlausko verdiktą San Paule švytėjo Vaidas Kariniauskas. Kaip 13-as žaidėjas į draugiškų rungtynių ciklą skridęs įžaidėjas džiūgauja. Per keletą rungtynių jis pateisino Jono Kazlausko pasitikėjimą ir paskutinę akimirką vietoj Edgaro Ulanovo pateko į olimpinį dvyliktuką. 22-ejų krepšininkas neslėpė – jis tikėjosi važiuoti į Rio.

„Vykau su mintimi, kad turiu šansą patekti. Treneris sakė, kad tai nėra dvyliktukas, o tiesiog formalumus olimpiniam komitetui. Tikėjausi patekti“, – neslėpė V. Kariniauskas.

Jis džiūgauja ir todėl, kad nepopuliarus jo sprendimas po 2014–2015 metų sezono iš Kauno „Žalgirio“ persikelti į antrąją Graikijos lygą pasiteisino. Ten žaidėjas susitvarkė su atsakomybe ir nuvedė „Kymis“ komandą į antrojo diviziono čempionų sostą ir pirmąją lygą. „Kaip matome, tai nebuvo žingsnis atgal. Kad ir kur bebūtum, jei stengiesi, anksčiau ar vėliau atsidursi ten, kur turi būti“, – surimtėjo V. Kariniauskas.

Jo užduotis Lietuvos rinktinėje aiški – suteikti ramias poilsio minutes Mantui Kalniečiui.

J. Kazlauskas džiaugiasi, kad vyresni žaidėjai klauso jaunojo įžaidėjo ir rinktinė su V. Kariniausku „bent nekrenta į duobę“. „Treneris prašė manęs organizuoti žaidimą, apsiginti, pakeisti Mantą ir suteikti jam poilsio. Dvejos pirmosios rungtynės Klaipėdoje buvo sunkios, bet po to buvo vis lengviau ir lengviau, – pasakojo V. Kariniauskas. – Veteranai priėmė gerai. Su kai kuriais žaidžiau „Žalgiryje“, visus daugmaž žinojau. Labai geras kolektyvas“.