Sportas

2016.08.02 14:44

Oficialu: vietoj traumuoto E. Ulanovo į Rio vyks V. Kariniauskas

LRT.lt 2016.08.02 14:44

Prieš paskutines kontrolines Lietuvos rinktinės rungtynes atmosferą komandoje aptemdė Edgaro Ulanovo trauma. Krepšininkas nebuvo registruotas rungtynėms su Australija, todėl po jų E. Ulanovas, Robertas Javtokas ir Adas Juškevičius su fizinio renimo treneriu Sigitu Kavaliausku surengė treniruotę futbolo stadione. Jos metu E. Ulanovas nikstelėjo čiurną.

Pasak rinktinės gydytojų, tokiai traumai išgydyti reikia dviejų–trijų savaičių, o pirmąsias rungtynes olimpiadoje lietuviai žais po savaitės. Įvertinę aplinkybes, rinktinės treneriai pasinaudojo olimpinių žaidynių reglamente numatyta aplinkybe ir pakeitė traumuotą žaidėją Vaidu Kariniausku.

„Labai gaila, kad taip atsitiko. Tačiau dabar matome, kad pasiteisino sprendimas turėt žaidėjų atsargą”, – sakė vyr. treneris J. Kazlauskas.

Sekmadienį po rungtynių komandos vadovai išsiuntė dokumentus į Lietuvos tautinį olimpinį komitetą. Pasak LTOK atstovų, patvirtinimui gali prireikti iki vienos paros.

Pirmadienį lietuviai drauge su Australijos rinktine užsakytu lėktuvu keliaus į Rio de Žaneirą ir apsigyvens olimpiniame kaimelyje.

Pirmos rungtynės Rio – rugpjūčio 7 dieną, 20:15 val. (Lietuvos laiku).