Naujienų srautas

Sportas2016.08.02 14:56

Galimos permainos: V. Kariniauskas važiuoja į Rio, E. Ulanovas – namo?

15min.lt 2016.08.02 14:56

Jonas Kazlauskas pasirengimo cikle ne kartą kartojo, kad jo akyse vis dar yra 13 krepšininkų, kovojančių dėl vietos Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Atrodo, kad treneris pasinaudojo galimybe pakeisti Tarptautiniam olimpiniam komitetui (TOK) įteiktą sąrašą. Prieš rungtynes su Brazilija Edgaras Ulanovas nebuvo įtrauktas į rinktinės sudėtį. Jo vietą rinktinėje užėmė Vaidas Kariniauskas?

Pasirinkęs galutinį dvyliktuką, kurį turėjo pateikti olimpinių žaidynių organizatoriams, J. Kazlauskas su komanda paprašė pasilikti Vaido Kariniausko ir Artūro Milaknio.

Pastarasis nusprendė nesibastyti po pasaulį su rinktine ir pranešė, kad palieka rinktinės stovyklą.

Vaidas Kariniauskas nusprendė likti ir kibo į darbus. Tai įvertino J. Kazlauskas, kuris įžaidėjui skyrė vis daugiau minučių ir dėmesio.

Po rungtynių su Australija J. Kazlauskas atskleidė kortas: „Visi žaidėjai, kurie yra čia, pretenduoja į komandą. Tą ir komandai sakiau nuo pat pradžių. Kadangi yra taisyklės, nurodymai iš aukščiau, aš turėjau kažką duoti, bet man visi 13 žaidėjų pretenduoja į komandą. Tą sakiau tada ir kartoju dabar“.

Atrodo, kad Edgaras Ulanovas nedalyvaus Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Jį keičia puikiai pasirengimo cikle žaidęs V. Kariniauskas.

Atkaklumas davė vaisių. V. Kariniauskui palikti rinktinės stovyklą net nekilo mintis.

„Jausmas geras, kad dar esu su komanda. Man nuostabi kiekviena diena. Padėsiu rinktinei, kiek tik reikės“, – entuziastingai išvykos laukė V. Kariniauskas.

Tačiau 22 metų įžaidėjas svajoti nedrįso: „Nežinau... Treneris nuspręs. Jei būsiu reikalingas, paims. Jei ne, važiuosiu namo ir sirgsiu už rinktinę prie televizoriaus. Nieko nesitikėjau ir patekęs į keturioliktuką. Gyvenau šia diena – atsikeliu ir einu į treniruotę. Negalvojau apie dvyliktukus.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi