Sportas

2016.07.31 19:41

Priekinę „Lietkabelio“ liniją sustiprino S. Galdikas

BNS 2016.07.31 19:41

Panevėžio „Lietkabelio“ vyrų krepšinio klubas toliau darbuojasi vasaros žaidėjų turguje. Europos taurėje debiutuojantys panevėžiečiai sukirto rankomis su Simu Galdiku.

Pasak ekipos pranešimo, 29 metų 203 cm ūgio vidurio puolėjas atvyksta iš Klaipėdos „Neptūno“ komandos, kurios garbę gynė net šešerius metus.

Praėjusį sezoną S. Galdikas taip pat pradėjo kaip „Neptūno“ narys, bet vėliau buvo paskolintas Bukarešto „Steaua“ klubui.

S. Galdiką puikiai pažįsta „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis, kadangi trejus metus kartu darbavosi „Neptūne“.

„Simas yra tikras karys, o tokie žaidėjai visada reikalingai komandai. Galdikas ne tik LKL, bet ir Eurolygoje įrodė, kad gali kautis su aukščiausio lygio oponentais ir tai daryti labai sėkmingai. Šį žaidėją gerai pažįsta treneris Maksvytis, todėl galės išnaudoti visas jo stipriąsias savybes“, – kalbėjo „Lietkabelio“ direktorius Mantas Ignatavičius.

Debiutiniame ir kol kas vieninteliame sezone (2014–2015 metais) Eurolygoje S. Galdikas žaisdavo po 19 minučių, įmesdavo po 6 taškus (63,2 proc. dvitaškių), atkovodavo 4,7 kamuolio ir rinkdavo 7,8 naudingumo balo.

Kiek sėkmingiau tame pačiame sezone S. Galdikas rungtyniavo Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL), kur ant parketo praleisdavo po 18 minučių, pelnydavo 8,1 taško, sugriebdavo 5,6 kamuolio ir rinkdavo 9,2 naudingumo balo.

Sutartis su „Lietkabeliu“ taip pat turi Gediminas Žalalis, Tomas Rimša, Tadas Rinkūnas ir Žygimantas Skučas.