Sportas

2016.07.29 12:28

B. Schweinsteigeris baigia karjerą Vokietijos futbolo rinktinėje

15min.lt 2016.07.29 12:28

Panašu, jog Vokietijos rinktinės kapitono Bastiano Schweinsteigerio karjera Mančesteryje truks neilgai. Naujasis „Manchester United“ vyriausiasis treneris Jose Mourinho veteranui ir dar aštuoniems ekipos futbolininkams pareiškė, jog jie komandai nereikalingi ir gali ieškotis naujų klubų.

Tarp nelaimingųjų pateko ir perspektyviais laikyti Timas Fosu-Mensah bei Cameronas Borthwickas-Jacksonas. „The Daily Mail“ teigimu, B. Schweinsteigerio savo schemose portugalas nemato, tad jam buvo pasiūlyta veikiau treniruotis su jaunimo komanda.

Penktadienį B. Schweinsteigeris taip pat pranešė, jog baigia karjerą nacionalinėje rinktinėje. Tarp kitų į „juodąjį sąrašą“ patekusių žaidėjų minimi Andreasas Perreira ir Adnanas Januzajus. Jų paslaugų nuspręsta atsisakyti į komandą atvykus Zlatanui Ibrahimovičiui.

Kadangi Keringtone esančiame „Manchester United“ treniruočių centre J. Mourinho atsirinko 24 futbolininkus, beveik neabejojama, kad durys netrukus bus parodytos ir šį sąrašą nepatekusiems Jamesui Wilsonui, Willui Keane`ui, Tyleriui Blackettui ir Paddy McNairui.