Sportas

2021.06.27 08:22

Velsas tikrai negali džiaugtis: Bale`as nutraukė interviu po klausimo apie ateitį

LRT.lt2021.06.27 08:22

Velso futbolininkai liko sutriuškinti Danijos rinktinės ir pralaimėję 4:0 buvo priversti užbaigti pasirodymą Europos futbolo čempionate jau aštuntfinalyje.

„Žaidimas nesusiklostė taip, kaip mes norėjome. Žiūrint iš mūsų pusės, gerai pradėjome, gerai žaidėme pirmąsias 25 minutes, bet tada praleidome įvartį ir žaidimas šiek tiek pasikeitė. Antroje rungtynių pusėje išėjome pasiruošę žaisti, bet, deja, vėl suklydome ir praleidome dar vieną įvartį, o tai, manau, atėmė iš mūsų iniciatyvą. O pabaigti taip rungtynes yra nuviliantis dalykas, bet aš suprantu vyrukus, jie buvo pikti – geriau jau pabaigti rungtynes rėkiant ir spardantis, negu nedarant nieko“, – po rungtynių kalbėjo G. Bale`as.

Paklaustas, ar tai galėjo būti jo paskutinės rungtynės atstovaujant Velsui, G. Bale`as nutraukė interviu ir išėjo.

Tokį G. Bale`o poelgį apgynė Velso strategas Robas Page`as.

„Jis jaučiasi kaip ir kiekvienas kitas žaidėjas rūbinėje – nusivylęs ir liūdnas. Kodėl jis turėtų norėti atsakyti į klausimą apie jo ateitį? Man tai yra nejautrus klausimas, emocijos yra pernelyg šviežios ir jis padarė teisingą dalyką nueidamas“, – teigė Velso rinktinės strategas.

Pats R. Page`as rungtynes vertino panašiai kaip G. Bale`as – gera pradžia ir visas kortas sumaišę danų įvarčiai.

„Sunku matyti tokią pabaigą, nemanau, kad žaidėjai nusipelnė užbaigti čempionatą tokiu rezultatu. Manau, kad pirmąsias 25 minutes buvome geresnė komanda, susikūrėme daugiau progų, tačiau pirmasis danų bandymas jau buvo mūsų tinkle. Tuomet jie pakeitė išsidėstymą, o antrasis įvartis pakeitė rungtynes“, – kalbėjo R. Page`as.

Pačioje rungtynių pabaigoje Velso žaidėjas Harry Wilsonas užsidirbo raudoną kortelę, kiek vėliau geltona kortelė buvo parodyta ir G. Bale`ui, o visi Velso rinktinės žaidėjai atrodė itin susierzinę.

„Žinojome, kad tuoj baigsime turnyrą, taigi žaidėjai buvo nsuivylę ir susierzinę. Esu taip pat nusivylęs, mes privalome išlaikyti disciplinuotumą tokiais sunkiais momentais, bet nieko blogo nepasakysiu apie savo žaidėjus. Tai, ką jie padarė, yra itin didelis darbas. Turime mokytis iš šių patirčių ir sugrįžti stipresni“, – spaudos konferencijoje teigė R. Page`as.

Tai buvo vos antrasis Europos čempionatas Velso rinktinei, kuriai nepavyko pakartoti sėkmingo pirmojo pasirodymo žygio iki pat pusfinalio etapo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt