Naujienų srautas

Sportas2016.08.02 14:45

Lietuvos krepšininkai – jau Brazilijoje: surengė treniruotę futbolo stadione

LRT.lt, DELFI.lt 2016.08.02 14:45

Lietuvos krepšinio rinktinės olimpinė odisėja iš Palangos į Rio de Žaneirą pasiekė finišo tiesiąją – lietuviai jau Brazilijoje, Rio pašonėje, per 357 km nuo olimpiados sostinės esančiame San Paulo priemiesčio kurorte „Paradise Golf“.

Kurorte, kuriame be lietuvių gyvena ir kitos trys turnyre dalyvausiančios Brazilijos, Australijos ir Kinijos rinktinės, šalia golfo lauko įrengtos ir kelios futbolo aikštės. Vieną jų mūsų šalies rinktinė ir pasirinko pirmajai treniruotei.

San Paulo priemiestyje Moži das Kruzese vyksiančiame turnyre Lietuvos rinktinė sužais dvejas paskutines rungtynes prieš Rio de Žaneiro olimpiadą. Liepos 30 d. pusfinalyje lietuvių laukia akistata su Australija, o kitą dieną, priklausomai nuo abiejų pusfinalių rezultatų, Lietuva susitiks arba su Brazilijos, arba su Kinijos komanda. Šias rungtynes transliuos LRT TELEVIZIJA.

Po šio turnyro rugpjūčio 1 d. Lietuvos rinktinė kartu su Australijos komanda užsakomuoju reisu pasieks Rio de Žaneirą ir įsikurs olimpiniame kaimelyje.

Lietuvos krepšininkai Buenos Airėse po dviejų pratęsimų pralaimėjo paskutines draugiškas rungtynes prieš Argentinos komandą 85:86.

Lietuvos krepšinio federacijos nuotr.

Olimpinį krepšinio turnyrą, kuris Rio de Žaneire startuos rugpjūčio 6 dieną, Lietuvos rinktinė pradės B grupėje, kurioje žais su Ispanija, Argentina, Brazilija, Nigerija ir Kroatija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi