Sportas

2016.07.28 16:35

Europos jaunimo krepšinio vicečempionas pasirašė sutartį su „Neptūnu“

LRT.lt 2016.07.28 16:35

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia geras tradicijas ir komplektuojant komandą pirmiausia žvelgia į savo krašto žaidėjus – pasirašyta nauja ilgalaikė sutartis su praėjusią savaitę Europos dvidešimtmečių vicečempionu tapusiu Laurynu Beliausku.

Šis 19-metis su „Neptūnu“ dar turėjo vienerių metų galiojančią sutartį, tačiau nuspręsta žvelgti į ateitį ir su šiuo perspektyviu jaunuoju talentu pasirašyta nauja trejų metų sutartis. Taigi L. Beliauskas „Neptūnui“ atstovaus dar mažiausiai ketverius metus.   

L. Bieliauskas – Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos auklėtinis, per pastaruosius metus sugebėjęs įsitvirtinti tarp vyrų pagrindiniame „Neptūno“ dvyliktuke.

„Tai vienas perspektyviausių mūsų žaidėjų. Džiaugiamės, kad „Neptūnas“ prisidėjo ir vis dar prisidės prie jo ugdymo, meistriškumo tobulėjimo. Laurynas – puikus pavyzdys visiems jauniems žaidėjams, kad per didelį darbą ir norą galima įsitvirtinti vyrų ekipoje ir taip su klubu susieti savo ateitį. Be to, tai, kad jis pateko į metais vyresnių rinktinės jaunimo atstovų dvyliktuką ir tapo Europos vicečempionu, daug ką pasako. Sveikiname ir didžiuojamės Lauryno laimėjimais“, – teigė „Neptūno“ klubo direktorius Osvaldas Kurauskas.

Pasak „Neptūno“ vyr. trenerio Dainiaus Adomaičio, Laurynas Beliauskas yra labai darbštus sportininkas ir gali tapti Klaipėdos ateities žaidėju.

„Jo darbštumas, atsidavimas tiek treniruotės metu, tiek po jos individualus darbas, mane išties žavi. Kai žmogus labai nori ir iš širdies to siekia, tuomet matomi ir rezultatai. Ateinantį sezoną bandysime daryti viską, kad jam skirti didesni vaidmenį. Manau, kad bus varžybų, kai jis gaus daugiau žaidybinio laiko ir sulauks didesnio mūsų, trenerių, pasitikėjimo“, – kalbėjo D. Adomaitis.

L. Beliauskas ne tik puikus žaidėjas, bet ir geras snaiperis. Tą jis ne kartą pademonstravo per „Neptūno“ rungtynes, o 2015 metais triumfavo Madride vykusiame Eurolygos jaunių turnyro tritaškių konkurse.

Priminsime, kad „Neptūnas“ ateinančiam sezonui savo gretose išsaugojo vieną geriausių Lietuvos įžaidėjų Mindaugą Girdžiūną, taip pat kovingąjį vidurio puolėją iš JAV Jerai Grantą. Su „Neptūnu“ galiojančias sutartis dar turi Martynas Mažeika, Vytautas Šarakauskas, Arvydas Šikšnius, „Neptūno“ klubo vyr. treneris – Dainius Adomaitis bei jo asistentas Mindaugas Brazys.

„Neptūnas“ ateinantį sezoną dalyvaus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse ir FIBA Čempionų lygos turnyre, rašoma klubo pranešime spaudai.