Sportas

2021.06.25 08:17

Prancūzų astronautas rinktinės „Euro 2020“ rungtynes žiūrėjo kosmose

LRT.lt2021.06.25 08:17

Lemiamas Prancūzijos futbolo rinktinės rungtynes Europos čempionato F grupėje su Portugalijos rinktine prancūzas kosmonautas Thomas Pesquet žiūrėjo kosmose. Tarptautinėje kosmoso stotyje esantis 43 m. astronautas neseniai iš savo darbo vietos kalbėjosi ir su prancūzų žvaigžde Kylianu Mbappe.

„Mes nepatekome į lengviausią šio čempionato grupę, tačiau nuo to tik įdomiau. Prieš Prancūzijos ir Portugalijos rungtynes bandžiau paaiškinti amerikiečiams nuošalės taisyklę. Turime pranašumą, kad mūsų čia nevargina kaimynų triukšmas. Sveikinu komandą su pirma vieta!“ – „Facebook“ rašė astronautas, įsiamžinęs prie televizoriaus nesvarumo būsenoje.

Liepos 7 dieną, prieš prasidedant čempionatui, T. Pesquet iš kosmoso stoties bendravo su K. Mbappe. Vyrai kalbėjosi 20 minučių.

Astronautas žaidėjui pasakojo, kad šiuo metu stotyje yra likę keturi žmonės, o daugiausiai tarpusavyje jie bendrauja anglų ir rusų kalbomis. T. Pesquet juokavo, kad amerikiečiai mėgsta ne tą futbolą, tačiau jis bandys su jais žiūrėti „Euro 2020“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.