2021.06.25 07:16

Sugrįžęs Paulas nepadėjo – „Clippers“ sušvelnino Vakarų konferencijos finalo serijos rezultatą

LRT.lt2021.06.25 07:16

Po dviejų pralaimėjimų išvykoje NBA Vakarų konferencijos finale Los Andželo „Clipprs“ krepšininkai namuose 106:92 (29:21, 17:27, 34:21, 25:23) įveikė Fynikso „Suns“ ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą iki 1-2.

Rungtynių nugalėtoją lėmė „Clippers“ puikiai sužaistas trečiasis kėlinys, kuriame Los Andželo ekipa surengė spurtą 21:3, laimėjo ketvirtį rezultatu 34:21 ir po jo pirmavo 80:69.

Ketvirtąjį kėlinį Luke`as Kennardas pradėjo tritaškiu su varžovo pražanga, tiesa, sužaidus penkias minutes „Suns“ priartėjo iki 83:89.

Bet tik tiek. „Clippers“ laimėjo penkių minučių atkarpą 15:5, kurioje pataikė keturis tritaškius. Tris iš jų smeigė Reggie Jacksonas, iš viso surinkęs 23 taškus, tačiau šie trys tritaškiai buvo vieninteliai gynėjo taiklūs tolimi metimai rungtynėse.

Likus žaisti 2:20 min. „Clippers“ užtikrintai pirmavo 104:88 ir niekas šiose rungtynėse jau nebepasikeitė.

„Suns“ gretose po izoliacijos sugrįžo vienas lyderių Chrisas Paulas, tačiau kaip ir visa komanda jis buvo neužtikrintas atakuojant krepšį. Įžaidėjas pataikė tik 5 metimus iš 19-os. „Suns“ krepšininkai rungtynėse atakavo tik 39 proc. taiklumu.

„Clippers“ ir toliau rungtyniauja be savo lyderio Kawhi Leonardo, o „Suns“ gretose vos po kelių žaistų minučių aikštę dėl traumos paliko Cameronas Payne`as, iki tol pavadavęs C. Paulą.

Ankstesnėse rungtynėse su Patricku Beverley galvomis susidūręs Devinas Bookeris žaidė su apsaugine veido kauke.

„Suns“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas šio sezono atkrintamosiose po pastarųjų 9 iš eilės pergalių – tai klubo visų laikų rekordas. Pastarąjį kartą „Suns“ nesėkmę buvo patyrę dar gegužės 27-ąją pirmajame rate prieš „Lakers“. Ten rezultatui esant 1-2 Fynikso krepšininkai laimėjo tris mačus paeiliui, vėliau 4-0 nušlavė „Nuggets“ ir laimėjo pirmąsias dvejas rungtynes su „Clippers“.

Daba serija dar vienam mačui liks Los Andžele, o vėliau miestai keisis kas mačą.

„Clippers“: P. George`as (6/15 dvit., 3/11 trit., 6/7 baud., 15 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.) 27, R. Jacksonas (6/9 dvit., 3/8 trit.) 23, I. Zubačas (16 atk. kam.) 15, T. Mannas (6/7 dvit.) 12.

„Suns“: D. Aytonas (9/13 dvit., 9 atk. kam.) 18, C. Paulas (3/12 dvit., 2/7 trit., 12 rez. perd.) ir D. Bookeris (4/14 dvit., 1/7 trit.) po 15, M. Bridgesas 13, C. Johnsonas 12.