Sportas

2021.06.24 17:37

Arti katastrofos buvęs Lowas prieš susitikimą su Anglija lieka ramus: tai bus visiškai kitokios rungtynės

LRT.lt2021.06.24 17:37

Vokietijos rinktinė rungtynėse su vengrais vaikščiojo ant peilio ašmenų – tik pačioje rungtynių pabaigoje nuo pralaimėjimo ir iškritimo iš čempionato išsigelbėję vokiečiai dabar jau turi žvelgti kitam oponentui į akis. Vokietijos rinktinės aštuntfinalyje laukia Anglijos futbolininkai.

Vokietijos futbolo rinktinė F grupėje laimėjo vienerias rungtynes, vienerias sužaidė lygiosiomis ir vienerias pralaimėjo.

Susitikimas su Vengrija galėjo tapti lemtingu vokiečiams – pastarieji atsilikinėjo iki pat 84-os minutės, o pralaimėjimas būtų reiškęs pasirodymo Europos futbolo čempionate pabaigą.

Tačiau Leonas Goreztka išgelbėjo Vokietijos rinktinės prestižą ir sugebėjo išlyginti rezultatą (2:2).

Aštuntfinalyje Joachimo Lowo auklėtininiai „Wembley“ stadione susitiks su Anglijos rinktine. Šis susitikimas įvyks kitą antradienį.

„Tai yra geros naujienos žaisti „Wembley“ stadione prieš Angliją. Grupių etapas yra baigtas, dabar žaisime „mirk arba gyvenk“ rungtynes. Kol kas nežaidžiame puikiai, tačiau jeigu pasirodysime taip, kaip žaidėme prieš Portugalijos rinktinę, galime būti rimtas varžovas. Jeigu nepavyks, turėsime problemų.

Esu ramus, tai bus visiškai kitokios rungtynės. Vengrija „pastatė autobusą“ ir kietai žaidė visose dvikovose. Rungtynės su Anglija bus kitokios – jie žaidžia namuose, norės pulti, tai bus atviros rungtynės, atviresnės nei tos, kurias žaidėme su Vengrija. Turime patobulinti tam tikrus dalykus, negalime kartoti tų pačių klaidų“, – spaudos konferencijoje po rungtynių su vengrais kalbėjo J. Lowas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.