Sportas

2021.06.24 13:51

Šeši Prancūzijos futbolo rinktinės sirgaliai pateko į kuriozinę situaciją: nuvyko į Bukareštą, o ne į Budapeštą

LRT.lt2021.06.24 13:51

Šeši Prancūzijos futbolo rinktinės aistruoliai praėjusį šeštadienį negalėjo gyvai išvysti savo mylimų futbolininkų pasirodymo stadione – jie atskrido į Rumunijos sostinę Bukareštą, o ne į Vengrijos sostinę Budapeštą, kuriame ir vyko Prancūzijos ir Vengrijos futbolininkų susitikimas, praneša „Jurnalul National“ žurnalistas Adi Munteanu.

Kaip rašoma jurnalul.ro, sirgaliai suprato, kad padarė klaidą tik po poros valandų buvimo mieste, kai jau buvo bare kartu su Ukrainos rinktinės sirgaliais, kurie laukė Ukrainos ir Austrijos futbolininkų susitikimo.

Verta paminėti, kad Bukareštą ir Budapeštą skiria 643 kilometrai.

Jurnalul.ro žurnalisto paklausti, ar atvyko į miestą iš Kijevo prancūzai atsakė, kad ne ir, kad „darosi aišku, kad mes esame ne ten, kur turėtume būti“.

Tiesa, sirgalių grupė nusprendė likti mieste, nes tikėjosi, kad prancūzai po rungtynių su portugalais užims pirmą vietą F grupėje ir tuomet aštuntfinalio rungtynes jau žais Bukarešte. Sirgaliai taip pat pažadėjo, kad jei taip nutiks, nusipirks bilietus į Prancūzijos rungtynes Rumunijos sostinėje.

Tiesa, dabar jiems tai ir gali pavykti – trečiadienį paaiškėjo, kad Prancūzijos rinktinė liko 1-oje F grupės vietoje.

„Mes turime daugiau išmokti apie Europą“, – jurnalul.ro teigė sirgaliai.

Panaši istorija dėl šių dviejų miestų supainiojimo jau yra nutikusi. 2012 m. keturi šimtai Bilbao „Athletic“ komandos fanų norėjo patekti į Bukareštą ir palaikyti savo komandą Europos lygos finale, tačiau nuskrido į Budapeštą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.