2021.06.24 09:31

Kontroversijos prieskonį turėjusiose rungtynėse brazilai palaužė Kolumbijos rinktinę

LRT.lt2021.06.24 09:31

Brazilijos futbolininkai 2:1 dramatiškoje kovoje palaužė Kolumbijos rinktinę ir užsitikrino vietą „Copa America“ ketvirtfinalyje.

Pirmieji į priekį šiose rungtynėse dar 10-ą minutę po Luiso Diazo nuostabaus įvarčio išsiveržė Kolumbijos futbolininkai.

Rezultatą išlyginti brazilai sugebėjo tik antrajame kėlinyje, o šis įvartis susilaukė ir atgarsių dėl savo kontroversiškumo.

Brazilijos rinktinės atakos metu kamuolys pataikė į arbitrą ir aikštėje kilo lengva sumaištis laukiant kol pastarasis sustabdys žaidimą, tačiau rungtynių arbitras Nestoras Pitana leido žaidimą tęsti. Brazilai pasinaudojo situacija ir Roberto Firmino pelnė įvartį.

Kolumbijos žaidėjų protestai naudos neatnešė – net ir po VAR peržiūros įvartis vis tiek buvo įskaitytas.

Visi šie nesklandumai privertė teisėją pridėti net 10 minučių papildomo laiko, o jam visiškai besibaigiant pergalingą įvartį po kampinio pelnė Casemiro, kuris atnešė pergalę Brazilijos rinktinei.

Kitose rungtynėse Ekvadoro ir Peru futbolininkai išsiskirstė taikiai ir rungtynės baigėsi rezultatu 2:2.