2021.06.23 21:55

Per plauką nuo gėdos – vokiečiai nuo iškritimo išsigelbėjo tik paskutinėmis minutėmis

LRT.lt2021.06.23 21:55

Vokietijos futbolininkai buvo labai arti fiasko Europos čempionate, tačiau Leono Goretzkos įvartis 84-ąją minutę išgelbėjo juos nuo iškritimo.

Vengrija du kartus pirmavo F grupės rungtynėse su Vokietija, tačiau galiausiai dvikova baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 2:2 (1:0).

Tai leido Vokietijai patekti į Europos čempionato aštuntfinalį, o Vengrijai turnyras jau yra baigtas.

Aštuntfinalyje Vokietijos laukia principinis mačas su Anglijos futbolininkais.

Rungtynių eiga:

*****

90+4 min. Vokietija išplėšia lygiasias ir patenka į kitą Europos čempionato etapą.

90 min. Dabar jau vengrai atsidūrė ties prarajos riba. Juos nuo iškritimo iš Europos čempionato skiria 4 teisėjo pridėtos minutės.

84 min. Įvartis!!! Leonas Goreztka gelbėja Vokietijos rinktinės prestižą ir lygina rezultatą.

81 min. Arti tikslo buvo Toni Kroosas, tačiau kamuolys praskriejo greta virpsto.

79 min. Vokiečiams išsigelbėti lieka kiek daugiau nei 10 minučių, tačiau Vengrija kol kas solidžiai ginasi nuo varžovų atakų.

68 min. Įvartis!!! Fantastika. Vengrija išsimuša kamuolį nuo vidurio praleidus įvartį ir po kelių perdavimų Andrasas Schaferis persveria rezultatą.

66 min. Įvartis!!! Grubiai klysta Vengrijos vartininkas Peteris Gulacsi, o tuo pasinaudojęs Kai`us Haverztas muša iš arti į tuščius vartus.

57 min. Vokietija kol kas stringa tankioje Vengrijos futbolininkų gynyboje ir realių progų pasižymėti sukurti beveik nepavyksta.

45+3 min. Vengrija po pirmojo kėlinio pirmauja minimaliu skirtumu.

37 min. Vokiečiai dominuoja rungtynėse pagal kamuolio kontrolę, atliko penkis smūgius, tačiau išlyginti rezultato nepavyksta. Kol kas vokiečiai rikiuojasi F grupės ketvirtoje vietoje.

11 min. Įvartis!!! Adamas Szalai galva muša į apatinį vartų kampą po puikaus perdavimo iš krašto.