2021.06.23 21:48

Prancūzijos ir Portugalijos mače – baudinių gausa ir Ronaldo bei Benzemos dubliai

LRT.lt2021.06.23 21:48

Trečiadienį Europos futbolo čempionato F grupėje buvo sužaistos lemiamos rungtynės.

Vengrijos sostinėje Budapešte vykusioje dvikovoje dabartiniai pasaulio čempionai prancūzai ir dabartiniai Europos čempionai portugalai sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1).

Tokiu pačiu rezultatu baigėsi ir kita F grupės dvikova tarp Vokietijos ir Vengrijos, o tai reiškia, kad Prancūzija savo finišavo pirma ir aštuntfinalyje susikaus su Šveicarija.

Tuo tarpu Portugalija F grupėje liko trečia, tačiau pateko į kitą etapą, kuriame susigrums su be pralaimėjimų žygiuojančia Belgija.

Rungtynių eiga:

*****

90+5 min. Dvikova baigiasi lygiosiomis, o tai reiškia, kad abi komandos žengia į Europos čempionati aštuntfinalį.

60 min. Įvartis!!! Cristiano Ronaldo realizuoja antrąjį savo 11 metrų baudinį rungtynėse.

58 min. 11 metrų baudinių serija tęsiasi. Už žaidimą ranka skiriamas baudinys į Prancūzijos vartus.

47 min. Įvartis!!! Vos prasidėjus antrajam kėliniui dublį pelno Karimas Benzema.

45+5 min. Po pirmojo kėlinio rezultatas lygus 1:1.

45+1 min. Įvartis!!! Karimas Benzema sėkmingai jį realizuoja.

45 min. Skiriamas dar vienas 11 metrų baudinys, tik šį kartą į Portugalijos vartus.

31 min. Įvartis!!! Cristiano Ronaldo realizuoja 11 metrų baudinį ir išveda savo komandą į priekį.

30 min. Už vartininko pražangą baudos aikštelėje po VAR peržiūros skiriamas 11 metrų baudinys į Prancūzijos vartus.

16 min. Kylianas Mbappe sulaukia gero perdavimo iš gilumos, tačiau jo smūgį sugeria vartininkas.

6 min. Cristiano Ronaldo smūgiavo galva, tačiau Hugo Lloris gaudo kamuolį.