Sportas

2016.07.28 08:05

J. Kazlauskas kritikuoja teisėjavimą: galėjome laimėti 5 kartus

15min.lt2016.07.28 08:05

„Kas yra?! Turiu imti minutės pertraukėlę ir aiškinti apie psichologiją?!“ – ant auklėtinių per ankstyvą minutės pertraukėlę rėkė Jonas Kazlauskas, kai lietuviai Buenos Airėse per keturias minutes nesugebėjo sukrapštyti nė taško. Lietuva pabudo, buvo arti aštuntosios pergalės prieš Argentiną, bet po reto scenarijaus 50 minučių trilerio krito paskutinėmis sekundėmis 85:86.

„Kai pradėjome pirmauti, mus specialiai bandė išmušti iš ritmo ir mes su tuo nesusitvarkėme. Pradėjome per jautriai reaguoti. Tokiu atveju treneris turi kalbėti su teisėjais, negali visa komanda ar netgi platesnis ratas reaguoti į jų sprendimus“, – BasketNews.lt cituoja J.Kazlausko žodžius po rungtynių.

Treneris omenyje turėjo Vytenio Trumpicko emocijas, dėl kurių rinktinės gydytojas netgi buvo išvarytas iš aikštės. Į diskusijas su teisėjais ant parketo leidosi net A. Sabonis.

„Nežiūrint į teisėjavimą, rungtynes galėjome laimėti 5 kartus. Bet vėl – kažkur pagalvojome, kad pasibaigė laikas, kažkur – kad galbūt duos baudą, ir taip galbūt, galbūt, galbūt. Turime labai gerai išanalizuoti tai, kad nebūtų tokių situacijų“, – svarbiausias pamokas BasketNews.lt akcentavo J. Kazlauskas.

Treneris pridūrė, kad rinktinė taupėsi prieš Rio, kadangi Lietuva su Argentina susitiks grupės varžybose, todėl gerokai mažiau akcentavo žaidimą per Joną Valančiūną ir po pertraukos jį tausojo svarbesniems mūšiams.

Tai buvo pirmoji lietuvių nesėkmė per 8 draugiškas rungtynes šią vasarą.

Lietuviai išvyksta į draugišką turnyrą San Paule. Šeštadienį 18 val. Lietuvos laiku numatytas susitikimas su Australija, o sekmadienį – su Brazilija arba Kinija.

Lietuviai olimpinėse žaidynėse startuos rugpjūčio 7-ąją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.