2021.06.23 18:42

Ispanų ir slovakų akistatoje – triuškinama šeimininkų pergalė ir kurioziškas įvartis į savo vartus

LRT.lt2021.06.23 18:42

Trečiadienį Europos futbolo čempionato E grupėje buvo sužaistos lemiamos rungtynės.

Sevilijoje Ispanijos rinktinė surengė tikrą įvarčių fiestą ir 5:0 (2:0) sutriuškino Slovakijos futbolininkus.

Toks slovakų pralaimėjimas lėmė tai, kad jie E grupėje nukrito į trečiąją vietą, tačiau iš tolimesnės kovos Europos čempionate pasitraukė dėl itin prasto įvarčių santykio.

Dėl tokio skaudaus slovakų pralaimėjimo gali švęsti ukrainiečiai, nes jau dabar aišku, kad jų rinktinė žais „Euro 2020“ aštuntfinalyje.

Ispanija savo ruožtu E grupėje užėmė antrąją vietą ir kitame etape susikaus su pasaulio vicečempione Kroatija.

Rungtynių eiga:

*****

90+3 min. Ispanija iškovojo triuškinamą pergalę ir žengia į kitą Europos čempionato etapą.

71 min. Įvartis!!! Slovakų košmaras tęsiasi. Jie įsimuša jau antrąjį įvartį į savo vartus.

67 min. Įvartis!!! Ispanai tęsia slovakų triuškinimą, kuomet pasižymi Ferranas Torresas.

56 min. Įvartis!!! Ispanai deda tašką šiose rungtynėse. Trečiąjį ispanų įvartį pelno P. Sarabia.

45+4 min. Po pirmojo kėlinio Ispanija pirmauja minimaliu skirtumu. Slovakams po pertraukos teks keisti savo žaidimą, nes esant dabartinei situacijai toks rezultatas jiems reikštų Europos čempionato pabaigą.

45+3 min. Įvartis!!! Aymericas Laporte galva nukreipia kamauolį į vartus.

45 min. Koke atlieka pavojingą smūgį iš tolį, bet kamuolys skrieja šalia vartų.

29 min. Įvartis!!! Slovakai klysta gynyboje, ispanai smūgiu sudrebina vartų skersinį, tačiau tuomet M. Dubravka tik jam vienam suprantamu būdu besileidžiantį kamuolį ranka pamušė į savo vartus.

19 min. Pablo Sarabia atsiduria vienas prieš vartininką, tačiau silpnas jo smūgis skrieja tiesiai į vartininką. Dar kitoje atakoje po perdavimo kamuolys skrieja greta virpsto.

12 min. Alvaro Morata nesugeba realizuoti 11 metrų baudinio. Smūgio kryptį atspėjęs M. Dubravka atrėmė A. Moratos bandymą įmušti.

10 min. Po VAR peržiūros galiausiai skiriamas 11 metrų baudinys į Slovakijos vartus.

7 min. Pavojinga proga prie Slovakijos rinktinės vartų, tačiau vartininkas Martinas Dubravka nutraukia aštrų perdavimą iš krašto.