Sportas

2016.07.27 19:45

Lietuvos krepšininkai: tikslas – stabdyti greitą Argentinos puolimą

LRT.lt, musukrepsinis.lt 2016.07.27 19:45

Trečiadienį Buenos Airėse nuo pat ryto – saulė – gamtos reiškinys, nematytas nuo pirmos atvykimo dienos. Tai leidžia tikėtis, kad oro sąlygos jau nesutrukdys Lietuvos ir Argentinos akistatai, kurią nuo 3 valandos nakties Lietuvoje tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA.

Prieš rungtynes su šeimininkais Lietuvos rinktinė surengė varžovų žaidimo videoanalizę, o vėliau – treniruotę rungtynių arenoje.

Dalis Argentinos rinktinės žaidėjų, ypač lyderių, – neblogai pažįstami Lietuvos rinktinės žaidėjams, yra žaidę arba toje pačioje lygoje, arba net tame pačiame klube (Luisas Scola ir Jonas Valančiūnas – „Toronto Raptors“, Jonas Mačiulis ir Andresas Nocioni – Madrido „Real“, Adas Juškevičius ir Nicolas Laprovittola – Vilniaus „Lietuvos ryte“).

Gali būti, kad šios dienos rungtynėse jau aikštėje jau pasirodys Mantas Kalnietis, tačiau ar rinktinės įžaidėjas rungtyniaus, nuspręs treneriai prieš pat dvikovą arba jos metu. Marius Grigonis, kuriam yra skilęs piršto kaulas, vis dar sportuoja individualiai, jam antradienį buvo išlieta nauja piršto apsauga, gerokai patogesnė nei dėvėta anksčiau.

Patys argentiniečiai skelbia, kad antradienio mačą Argentina – Australija stebėjo apie 12 000 sirgalių. Per rungtynėse su Lietuva laukiama dar didesnio antplūdžio, nes tai bus paskutinė šeimininkų dvikova sostinėje. Po jos Argentinoje dar vyks vienas turnyras, bet jau kitame mieste – Kordoboje.