2021.06.23 07:29

Paskutinę sekundę pergalingą dėjimą atlikusi „Suns“ dar kartą įveikė „Clippers“

LRT.lt2021.06.23 07:29

Finikso „Suns“ antrose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse namuose iškovojo dramatišką pergalę ir serijoje iki keturių laimėjimų įgijo pranašumą 2-0.

Virš lanko pakabintą kamuolį į krepšį įkrovęs Deandre Aytonas padovanojo „Suns“ ekipai pergalę 104:103 (25:22, 23:25, 27:24, 29:32) prieš Los Andželo „Clippers“.

„Suns“ savo paskutinės atakos metu turėjo 0,9 sek. laiko. Ja Crowderis kamuolį pakabino virš krepšio, o aukščiau už „Clippers“ žaidėjus iššokęs D. Aytonas atliko pergalingą dėjimą.

Los Andželo ekipai dar buvo palikta 0,7 sek., tačiau per tą laiką Nicolui Batumui pavyko atlikti tik perdavimą per visą aikštę.

„Clippers“ galėjo išvengti tokios rungtynių baigties, tačiau Paulo George`o du baudos metimai, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 8,2 sek., skriejo pro šalį. Rezultatas liko Los Andželo komandos naudai – 103:102. Visgi netrukus sekė D. Aytono dėjimas.

Rungtynės buvo apylygės – nė viena iš komandų nebuvo nutolusi dviženkliu taškų skirtumu. Ketvirtajame kėlinyje didžiausią persvarą – 7 taškus – turėjo „Suns“.

„Suns“ gretose rezultatyviausiai pasirodė Cameronas Payne`as, surinkęs 29 taškus ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus. Rungtynių herojus D. Aytonas sumetė 24 taškus.

„Clippers“ gretose rezultatyviausias buvo P. George`as – 26 taškai.

„Suns“: Cameronas Payne`as 29 (9 rez. perd.), Deandre Aytonas 24 (14 atk. kam.), Devinas Bookeris 20 (7 kld.), Dario Šaričius ir Cameronas Johnsonas po 11.

„Clippers“: Paulas George'as 26, Reggie Jacksonas 19, Ivica Zubacas 14 (11 atk. kam.), Luke`as Kennardas 10.