Sportas

2016.07.26 21:51

Tenisininkas R. Federeris baigia sezoną ir praleis olimpines žaidynes

ELTA 2016.07.26 21:51

Trečioji pasaulio raketė šveicaras Rogeris Federeris antradienį savo socialinio tinklo „Facebook“ profilyje paskelbė, kad dėl sunkios reabilitacijos po traumos nedalyvaus Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse ir šiame sezone nebežais.  

„Man labai liūdna pranešti, kad negalėsiu atstovauti Šveicarijai Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse ir taip pat turėsiu praleisti likusią sezono dalį. Įvertinęs visas galimybes ir pasitaręs su gydytojais ir savo komanda, nusprendžiau priimti sunkų sprendimą pabaigti 2016 metų sezoną dėl užsitęsusios reabilitacijos po kelio operacijos. Daktarai pasakė, kad jeigu dar noriu žaisti stipriausiuose turnyruose dar keletą metų, turiu leisti mano kūnui visiškai atsigauti. Labai sunku bus praleisti likusią metų dalį, tačiau gerai pagalvojęs suprantu, kad man pasisekė, jog per karjerą turėjau tiek nedaug traumų. Turiu daug motyvacijos ir planuoju skirti visą energiją stipriam sugrįžimui 2017 metais“, – rašoma R. Federerio „Facebook“ paskyroje.

34-erių metų R. Federeris 2008 metų Pekino olimpinėse žaidynėse su Stanu Wawrinka triumfavo dvejetų varžybose, o 2012 metais Londono olimpinėse žaidynėse iškovojo sidabro medalį asmeninėse varžybose.