2021.06.21 18:45

Ukrainiečius įveikusi Austrija – „Euro 2020“ aštuntfinalyje

LRT.lt2021.06.21 18:45

Pirmadienį Europos futbolo čempionate toliau žaidžiamos lemiamos rungtynės grupių etape.

C grupėje išlikimo dvikovą laimėjo Austrija, kuri 1:0 (1:0) palaužė Ukrainos futbolininkų pasipriešinimą.

Po šios pergalės Austrija C grupėje užėmė antrąją vietą ir jau dabar aišku, kad aštuntfinalyje susikaus su Italijos rinktine.

Austrijai tai yra pirmas kartas, kuomet Europos čempionatuose pavyko patekti į atkrintamųjų etapą.

Tuo tarpu Ukraina su 3 taškais grupėje liko trečia ir dabar jų likimas dėl patekimo į kitą etapą spręsis tik sulaukus visų kitų grupių rezultatų.

Rungtynių eiga:

*****

90+3 min. Austrija sėkmingai apsigina nuo varžovų atakų ir iškovojo 3 taškus.

87 min. Po pavojingo smūgio kamuolys skrieja greta Austrijos vartu. Tai buvo bene geriausia Ukrainos proga pasižymėti.

60 min. Ukainiečiams kol kas sunkiai sekasi rasti kelių Austrijos vartų link.

45+3 min. Ukrainiečių gynyba braška. Kėlinio pabaigoje dar kelias pavojingas atakas sukūrę austrai po pirmojo kėlinio turi tenkintis tik vieno įvarčio persvara.

42 min. Austrai turėjo puikią progą padvigubinti rezultatą, tačiau Marko Arnautovičius iš labai dėkingos pozicijos į vartus nepataikė.

33 min. Nemalonumai Austrijos rinktinėje. Tęsti rungtynių dėl traumos nebegalėjo įvarčio autorius, o jį aikštėje pakeitė Alessandro Schoepfas.

28 min. Ukrainiečiai susikūrė pirmąją rimtesnę progą, tačiau vartininkas Danielis Bachmannas į smūgį sureagavo ir jį atrėmė.

21 min. Įvartis!!! Austrija pasiekė savo ir po dar vieno pakelto kampinio tiksliai smūgiavo Christophas Baumgartneris.

10 min. Austrijos rinktinė rungtynes pradėjo aktyviai, kamuolio kontrolė priklausė jiems, o per pirmąsias minutes spėjo pakelti du kampinius. Tiesa, itin pavojingų situacijų susikurti nepavyko.