Sportas

2016.07.26 10:22

Argentinoje gali neįvykti ir antrosios Lietuvos rinktinės rungtynės

15min.lt2016.07.26 10:22

Liūtis Argentinoje krečia piktą pokštą ir neketina sustoti. Trijų komandų draugiško turnyro organizatoriai Argentinoje sunerimę. Dėl lietus neįvykusios rungtynės tarp Lietuvos ir Australijos krepšininkų gali būti ne vienintelės, praneša Argentinos žiniasklaida.

Skelbiama, kad argentiniečiai jau nerimauja dėl antradienio vakaro rungtynių tarp Argentinos ir Australijos krepšininkų. Jau kitą vakarą, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Lietuvos laiku, numatytas susitikimas ir tarp Argentinos bei Lietuvos.

Vis dėlto pranašaujama, kad liūtis plaus Buenos Aires iki pat ketvirtadienio. O būtent sausas oras buvo turbūt vienintelė argentiniečių viltis išvysti krepšinį „Tecnopolio“ arenoje, kurioje krepšininkai nerizikavo žaisti dėl ant parketo susidariusį balų. Jas sudarė pro kiaurą arenos stogą sukapsėjęs lietus. Bet sutvarkyti stogą bus ne taip paprasta. Jeigu argentiniečiai turnyrui neras kitos arenos, lietus gali visiškai sugriauti turnyrą Argentinoje.

„Šita arena kiaura“, – neslėpė Jonas Kazlauskas.

Sąlygos Buenos Airėse stebina lietuvius. Mūsiškiai pajuto argentinietiškos žiemos ypatumus, kadangi viena iš rinktinės rytinių treniruočių vyko nešildomoje salėje, kuri per naktį buvo taip išvėdinta, kad kitą dieną joje tebuvo maždaug 9 laipsniai šilumos. Savaitgalį lietuviai išvyksta į draugišką turnyrą Brazilijoje. Šeštadienį Jono Kazlausko auklėtiniai žais su Australijos, sekmadienį – Brazilijos arba Kinijos komandomis.

Rungtynių laikas – 18 val. Lietuvos laiku. Jeigu rungtynės įvyks, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį lietuviai su argentiniečiais susitiks 3 val. Lietuvos laiku.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt