2021.06.21 07:26

Pietų Amerikos čempionate pirmuosius taškus įsirašė Peru futbolininkai

LRT.lt2021.06.21 07:26

Pietų Amerikos futbolo čempionato kovos ir toliau tęsiasi – Peru rinktinė pasiekė pirmą pergalę, o Venesuelos ir Ekvadoro rinktinės išsiskirstė taikiai.

Peru rinktinės futbolininkai 2:1 įveikė Kolumbijos futbolininkus.

Pirmieji į priekį šiose rungtynėse išsiveržė Peru futbolininkai – 17-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Sergio Pena.

51-ą minutę Peru futbolininkas užsidirbo pražangą ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Šia proga puikiai pasinaudojo Miguelis Borja ir pasiuntęs kamuolį į vartus išlygino rezultatą.

Pergalingą įvartį, deja, pelnė ne Peru futbolininkai, o kamuolį į savus vartus pasiuntęs Yerry Mina.

Tuo tarpu Venesuelos ir Ekvadoro rinktinės užbaigė susitikimą lygiosiomis – 2:2.

B grupėje šios rinktinės kol kas užima paskutiniąsias 4 ir 5 vietas.